Dodaj do ulubionych Kontakt Mapa strony
 
 
 

SZUKAJ

ZAPOWIEDZI IMPREZ

 
 
Strona główna
Targi Toruńskie
Prezes Zarządu
Biuro Zarządu - sekretariat ul. Szosa Chełmińska 27
Dział Finansowo Księgowy
Centrum Targowe PARK
Oferta
Sale konferencyjne
Kontakt
Targi
Targi TENSTOR ELEKTROTECHNIKA
Targi - Od Działki Po Dom
Targi INVEST-TOR
Targi HANZA GASTRO
Targi Turystyczne WYPOCZYNEK
Wiosenny Kiermasz Ogrodniczy
Jesienny Kiermasz Ogrodniczy
Toruńskie Targi Nieruchomości
Targi Motoryzacyjne MOTO-TOR
Targi Konserwatorskie
Targi Kościoły
MEDINPOL
Dzień Akademii Piękności
Targi Ślubne
Świąteczne Przysmaki Regionów
Inne imprezy
Studniówki
Dzień Dziecka
Jarmarki
Działalność handlowa podczas Bella Skyway Festival
Jarmark Katarzyński
Słupy ogłoszeniowo - reklamowe
Lokalizacja słupów
Cennik słupy
Gabloty ścienne - Dworzec Główny
Formularz zgłoszeniowy - Kontakt
Dział Targowisk i Parkingów
Targowiska
Parkingi
Tereny i obiekty pod wynajem
Centrum Hurtowe ul. Grudziądzka 163a
Kontakt
Nowo budowany parking dwupoziomowy
Podpisanie umowy z wykonawcą
Prezentacja parkingu
Galeria zdjęć
Oferty pracy
Biuletyn Informacji Publicznej
Firmy zrzeszone w PIPT zajmujące się zabudową i projektowaniem stoisk targowych
 
Strona główna > Targi Toruńskie
Targi Toruńskie

Szanowni Państwo!

W dniu 20 lipca 2017 r. podjęto uchwałę nr 608/17 przez Radę Miasta Torunia w sprawie wyrażenia zgody na połączenie spółek poprzez przejęcie spółki Targi Toruńskie Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu przez spółkę Urbitor Sp. z o.o. w Toruniu.

Połączenie nastąpiło 1 listopada 2017 roku.

Targi Toruńskie Sp. z o.o. istniały na rynku od 1989 r., wcześniej pod nazwą Miasto-Handel Sp. z o.o.

Zajmujemy się zarządzaniem nieruchomościami i gospodarowaniem gruntami miejskimi, na których obecnie z powodzeniem prowadzi działalność handlową ponad 1300 osób, kontynuując dobre zwyczaje toruńskich kupców.

W 2004 r. Targi Toruńskie rozszerzyły zakres swojej działalności o jarmarki, które już od pierwszej, bożonarodzeniowej, edycji zyskały akceptację mieszkańców, turystów, władz miejskich, kupców, artystów-rękodzielników i rzemieślników.

W kolejnym roku podjęliśmy się organizacji imprez wystawienniczo-targowych. Jest to reakcja na zmiany zachodzące we współczesnym świecie, chęć budowania i wzmacniania relacji z dotychczasowymi i nowymi partnerami.

Toruń jest miastem znakomicie ulokowanym pod każdym względem, mającym nie tylko znakomite kontakty z północą naszego kraju, ale również z naszymi wschodnimi sąsiadami. Współpracujemy z wieloma miastami partnerskimi. Posiadamy potencjał naukowy uniwersytetu i gotyckie zabytki zauważone i docenione przez UNESCO, perspektywę autostrady północ-południe i lotniska. Region kujawko-pomorski rozwija się dynamicznie, plany połączenia w jedną metropolię Torunia i Bydgoszczy ciągle są aktualne. Spełniamy więc niemal wszystkie kryteria miasta targowego, miasta przyjaznego i dogodnego dla spotkań, wymiany doświadczeń, przedstawiania swojej oferty, prezentacji nowoczesnych technologii, rozwiązań organizacyjnych czy propozycji handlowych - temu mają służyć imprezy targowe, na które zapraszamy do odrestaurowanej hali Centrum Targowego PARK.

Hala jest rekonstrukcją obiektu, który wybudowano w 1928 r. na potrzeby Pomorskiej Wystawy Ogrodniczo-Przemysłowej. Koncepcja rozbudowy hali uwzględniła jej historię, nie zmieniliśmy więc jej wnętrza, dobudowując absydy, w których znalazły się pomieszczenia niezbędne do przeprowadzenia imprez targowych: sala audytoryjna, sale konferencyjne i restauracja. Gruntownie zmieniliśmy jedynie instalacje wewnętrzne, wyposażając obiekt we wszystkie media, do których dostęp będą mieli wystawcy. Dużym atutem jest lokalizacja hali w urokliwym parku i dogodne połączenie z centrum miasta i drogami wylotowymi.

Jesteśmy przekonani, że walory, którymi dysponuje spółka - miejsce, możliwości, doświadczenie i zaangażowanie pracowników - spełnią Państwa oczekiwania i zachęcą do satysfakcjonującej współpracy.

Prezes Zarządu
więcej...


Biuro Zarządu - sekretariat ul. Szosa Chełmińska 27
więcej...


Dział Finansowo Księgowy
więcej...


 POWRÓT    
 
   
 
Copyright © Targi Toruńskie Sp z.o.o.
ul. Szosa Chełmińska 27. 87-100 Toruń
Wykonanie: Concept