Dodaj do ulubionych Kontakt Mapa strony
 
 
 

SZUKAJ

ZAPOWIEDZI IMPREZ

 
 
Strona główna
Targi Toruńskie
Prezes Zarządu
Biuro Zarządu - sekretariat ul. Szosa Chełmińska 27
Dział Finansowo Księgowy
Centrum Targowe PARK
Oferta
Sale konferencyjne
Kontakt
Targi
Targi TENSTOR ELEKTROTECHNIKA
Targi - Od Działki Po Dom
Targi INVEST-TOR
Targi HANZA GASTRO
Targi Turystyczne WYPOCZYNEK
Wiosenny Kiermasz Ogrodniczy
Jesienny Kiermasz Ogrodniczy
Toruńskie Targi Nieruchomości
Targi Motoryzacyjne MOTO-TOR
Targi Konserwatorskie
Targi Kościoły
MEDINPOL
Dzień Akademii Piękności
Targi Ślubne
Świąteczne Przysmaki Regionów
Inne imprezy
Studniówki
Dzień Dziecka
Jarmarki
Działalność handlowa podczas Bella Skyway Festival
Jarmark Katarzyński
Słupy ogłoszeniowo - reklamowe
Lokalizacja słupów
Cennik słupy
Gabloty ścienne - Dworzec Główny
Formularz zgłoszeniowy - Kontakt
Dział Targowisk i Parkingów
Targowiska
Parkingi
Tereny i obiekty pod wynajem
Centrum Hurtowe ul. Grudziądzka 163a
Kontakt
Nowo budowany parking dwupoziomowy
Podpisanie umowy z wykonawcą
Prezentacja parkingu
Galeria zdjęć
Oferty pracy
Biuletyn Informacji Publicznej
Firmy zrzeszone w PIPT zajmujące się zabudową i projektowaniem stoisk targowych
 
Strona główna > Targi > Targi Dziecięcy Świat > Archiwum > Targi Dziecięcy Świat 2012
Targi Dziecięcy Świat 2012

Już po targach…..

Już po raz czwarty odbyły się Targi „DZIECIĘCY ŚWIAT” połączone z wielkim rodzinnym piknikiem, podczas których wystawcy zaprezentowali ofertę przeróżnych usług skierowanych do dzieci, rodziców, a także tych, którzy spodziewają się potomka.

Do udziału w targach zaproszono najważniejsze lokalne firmy, instytucje i specjalistów z dziedzin dziecięcych i rodzicielskich. Producenci mebli dziecięcych, pościeli, materacy, ubranek , obuwia ,zabawek dla dzieci , kosmetyków, artykułów do pielęgnacji matki i dziecka , wózków ,rowerów, fotelików dla dzieci na terenie targów oprócz prezentacji swoich produktów prowadzili sprzedaż w promocyjnych cenach.

Przygotowano aranżacje pokoi dziecięcych z możliwością zamówienia mebli na wymiar oraz wiele propozycji dotyczących organizacji urodzin, kursów językowych, opieki nad dziećmi , zajęć ogólnorozwojowych, ubezpieczeń itp. Wystawcy zaplanowali moc atrakcji, promocji, kupony rabatowe i losowanie nagród. Termin wystawy i zbliżający się Dzień Dziecka był znakomitą okazją do bezpośredniego zapoznania się z produktami oraz do ich zakupu w bardzo atrakcyjnych cenach.
Na zwiedzających czekały zabawy na dmuchanym placu zabaw , malowanie twarzy, budowanie robotów , występy oraz pokazy na scenie m.in. tańca nowoczesnego ,karate oraz ćwiczenia korekcyjne wad postawy połączone z samoobroną dla dzieci młodszych. Centrum Obuwia Krasnal na swoim stoisku przeprowadzało bezpłatne badania ortopedyczne dziecięcych stóp a fryzjer dla dzieci Zaczarowane Nożyczki tworzył nowe fryzury małym klientom. Największy w Toruniu sklep dziecięcy SMYKOLAND zaplanował na dwa dni targów specjalne rabaty dla klientów. Szkoła Rodziców „Rodzicownia” przeprowadziła pokazy wiązania chust i przekazywała mamom ważną wiedzę jak dbać o siebie i swoje maleństw, a Mamy w sieci –portal zrzeszający mamy z naszego regionu przygotował zajęcia dla mam – salsę w chustach. Dodatkowo wystawcy zapewnili duży wybór książek, map, globusów, plecaków, tornistrów i piórników i innych przyborów szkolnych. Bezpłatne zajęcia pokazowe dla dzieci zorganizował Socatots –piłkarskie maluszki, trenerzy Szkoły Tenisa poprowadzili lekcje pokazowe nauki gry w tenisa na mini korcie oraz zajęcia koordynacyjno-ruchowe. Dla maluchów, dzieci i młodzieży biorących udział w zabawie były słodkie upominki i zaproszenia za bezpłatne lekcje nauki gry, a także miesięczny karnet do szkoły tenisa MW Tenis rekomendowanej przez Wojciecha Fibaka.
Na zmęczonych całodniowymi zabawami, zakupami, warsztatami czy pokazami czekała kawiarnia MOLUS i pyszne potrawy z grilla przygotowane przez firmę Rancho.
Impreza "Dziecięcy Świat" to połączenie edukacji z zabawą. Zarówno obecni, jak i przyszli rodzice znaleźli coś dla siebie, a dzieci wesoło spędziły czas!


Galeria zdjęć
więcej...


 POWRÓT      DRUKUJ     
 
   
 
Copyright © Targi Toruńskie Sp z.o.o.
ul. Szosa Chełmińska 27. 87-100 Toruń
Wykonanie: Concept