Dodaj do ulubionych Kontakt Mapa strony
 
 
 

SZUKAJ

ZAPOWIEDZI IMPREZ

 
 
Strona główna
Targi Toruńskie
Prezes Zarządu
Biuro Zarządu - sekretariat ul. Szosa Chełmińska 27
Dział Finansowo Księgowy
Centrum Targowe PARK
Oferta
Sale konferencyjne
Kontakt
Targi
Targi TENSTOR ELEKTROTECHNIKA
Targi - Od Działki Po Dom
Targi INVEST-TOR
Targi HANZA GASTRO
Targi Turystyczne WYPOCZYNEK
Wiosenny Kiermasz Ogrodniczy
Jesienny Kiermasz Ogrodniczy
Toruńskie Targi Nieruchomości
Targi Motoryzacyjne MOTO-TOR
Targi Konserwatorskie
Targi Kościoły
MEDINPOL
Dzień Akademii Piękności
Targi Ślubne
Świąteczne Przysmaki Regionów
Inne imprezy
Studniówki
Dzień Dziecka
Jarmarki
Działalność handlowa podczas Bella Skyway Festival
Jarmark Katarzyński
Słupy ogłoszeniowo - reklamowe
Lokalizacja słupów
Cennik słupy
Gabloty ścienne - Dworzec Główny
Formularz zgłoszeniowy - Kontakt
Dział Targowisk i Parkingów
Targowiska
Parkingi
Tereny i obiekty pod wynajem
Centrum Hurtowe ul. Grudziądzka 163a
Kontakt
Nowo budowany parking dwupoziomowy
Podpisanie umowy z wykonawcą
Prezentacja parkingu
Galeria zdjęć
Oferty pracy
Biuletyn Informacji Publicznej
Firmy zrzeszone w PIPT zajmujące się zabudową i projektowaniem stoisk targowych
 
Strona główna > Targi > Toruńskie Targi Nieruchomości > Archiwum Targów > Toruńskie Targi Nieruchmości 2014
Toruńskie Targi Nieruchmości 2014

W dniach 27-28 września 2014 roku  w godzinach od 10.00 do 17.00  w Centrum Targowym „PARK” w Toruniu przy ul. Szosa Bydgoska 3 odbyły się TORUŃSKIE TARGI NIERUCHOMOŚCI. Organizatorem imprezy były Targi Toruńskie Sp. z o.o.

Na Targach swój udział zapowiedzieli deweloperzy, biura obrotu nieruchomościami, pracownie projektowe, instytucje ubezpieczeniowe, firmy wyposażenia wnętrz oraz banki.

Targi Nieruchomości były doskonałym miejscem na poznanie pełnej oferty rynku nieruchomości z Torunia i okolic oraz możliwość sprawdzenia zdolności kredytowej i uzyskania pomocy prawnej.

Patronat Medialny nad Targami sprawują: TV Toruń, Radio Zet Gold, TV Petrus, Teraz Toruń, Nowości, DMI Media.


NA STOISKACH WYSTAWCÓW MOŻNA BYŁO ZOBACZYĆ m.in.:
 • Firma ubezpieczeniowa ING Usługi Finansowe, która zaprezentowała  nowoczesne rozwiązania z obszaru ubezpieczeń życiowych. W ofercie znaleźć można było odpowiednie oferty dla siebie oraz prowadzonej przez siebie działalności gospodarczej i pracowników.
 • Firma Willa Developer Sp. z o. o. Sp. K. zaprezentowała nową jakość wykończenia budynków wielomieszkaniowych  pod nazwą „Piernikowe Osiedle”.
 • Firma PUDLEX  przedstawiła nowe ciekawe wzory ekskluzywnych tapet. Oświetlenie cieszące się nowoczesnym designem, jak i również lampy w stylu włoskim oraz doskonałe elementy do wykończenia tzw. sztukateria, która pozwalała inspirować odwiedzających do stworzenia własnych niesamowitych wnętrz.
 • Firma Viba Engineering zaprezentowała nowo powstające osiedle domów jednorodzinnych Willowa Polana w Osieku nad Wisłą. W projekcie osiedla przewidziano budowę 17 domów wg dwóch projektów łącznie z całą infrastrukturą.
 • W ofercie firmy AEGON znalazły się programy lokacyjne, budowy kapitału, zabezpieczenia emerytalnego i ubezpieczenia.
 • Firma Budlex podczas targów zaprezentowała ofertę mieszkań na osiedlu Sielanka przy ul. Brzoskwiniowej, w urokliwym miejscu, z dala od wielkomiejskiego zgiełku, blisko lasu, a także ofertę mieszkań na osiedlu Winnica przy Szosie Lubickiej.
 • Toruńskie TBS Sp. z o. o. przedstawiła najnowszą ofertę budowanych mieszkań na wynajem.
 • Na stoisku serwisu internetowego otoDom.pl można było się dowiedzieć jak znaleźć wymarzoną nieruchomość spośród miliona ofert dostępnych w internecie oraz poznać nowe aplikacje mobilne otoDom.
 • Firma PRYZMAT zaprezentował szalenie modne, estetyczne fototapety oraz panele szklane, które są w dzisiejszych czasach nieodzownym elementem wykończeniowym w każdym mieszkaniu. Panele szklane są wykorzystywane m. in. jako elementy drzwi szaf przesuwnych, drzwiczek do szafek, elementy dekoracyjne w kuchni, łazience zamiast płytek ceramicznych oraz dekorów.
 • Firma PRES przedstawiła plany realizacji dwóch, nowych toruńskich inwestycji: „Sosnowy Las” oraz "Centropolis". Pierwsza z nich umiejscowiona wśród istniejących zasobów leśnych, druga zlokalizowana w sąsiedztwie Starego Miasta, stanowiły nie lada gratkę na toruńskim rynku mieszkaniowym.
 • Firma MARBUD zaprezentowała 3 nowe osiedla mieszkaniowe:
  - osiedle Toruńskie Zawiśle, ul. Strzałowa 13; 15 nowoczesnych budynków o niskiej zabudowie, z windami, z miejscami parkingowymi i piwnicami pod budynkami; ceny mieszkań kwalifikują je do programu ,,Mieszkanie dla Młodych"
  - osiedle Brzozowa Aleja, ul. Poznańska 182, 2 budynki, trzypiętrowe, z windami, z miejscami parkingowymi i piwnicami pod budynkami; ceny mieszkań kwalifikują je do programu ,,Mieszkanie dla Młodych"
  - osiedle domów wolnostojących Zielone Wzgórze w Różankowie, nowy projekt domów dwu rodzinnych, z działką, garażem, tarasem, powierzchnie domów kwalifikują je do programu ,,Mieszkanie dla Młodych".
 • Firma Pol-House S.T. podczas targów przedstawiła Państwu domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej w Toruniu.
 • Deweloper LEM-BUD zaprezentowała nową ofertę mieszkań na osiedlu JAR - Sosnowa Polana. Mieszkania spełniają wymogi programu MDM.
 • Miasto Toruń przedstawiła atrakcyjną ofertę działek pod domki jednorodzinne. Działki na Osiedlu Rudak B już od 15.000 !
 • Firma Group Housing Development zaprezentowała kompleks nowoczesnych, ergonomicznych i tanich domów jednorodzinnych. Osada Lubiana  - z szybkim dojazdem do Torunia i Bydgoszczy, z dostępem do sklepów, urzędów i szkół.
 • Euro Bank S.A. przedstawiła Państwu na swoim stoisku specjalny kredyt targowy „Niski procent na targach”. Unikalną możliwość skorzystania z oferty kredytu hipotecznego na promocyjnych warunkach będą mieli tylko uczestnicy Toruńskich Targów Nieruchomości. Szczegóły oferty, opłaty i prowizje oraz Regulamin promocji „Niski procent na targach” dostępne będą na stoisku targowym banku, w placówkach oraz na www.eurobank.pl.
 • Firma Renova Developer dla Klientów, którzy zdecydowali się do końca października 2014 r.  zakupić nieruchomość będącą w ofercie przedstawianej na Targach, otrzymali kupon na bezpłatne wykonanie określonych prac wykończeniowych na zakupionej nieruchomości.
 • Calor Developer Firma Ciepłownicza Calor Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. komandytowa przedstawiła  najnowszą inwestycję zlokalizowaną w centrum Torunia. Nazwa inwestycji Robinia, ul. Gałczyńskiego 40A.
 • Firma URBAŃSKI zaprezentowała nowoczesne mieszkania w najlepszych lokalizacjach w Toruniu.

Wśród Klientów Firmy zostały rozlosowane Vouchery do BULWAR SPA i Restauracji BULWAR.
Bilet wstępu: 4 zł.


ORGANIZATOR TARGÓW NIERUCHOMOŚCI

Targi Toruńskie Sp. z o.o.
Ul. Szosa Chełmińska 27
87-100 Toruń
Tel. +48 56 658 20 90     fax.+48 56 658 20 99

Komisarz ds. Targów: Paweł Starczewski

Centrum Targowe Park
Ul. Szosa Bydgoska 3
87-100 Toruń
Tel. +48 56 612 02 65    fax. +48 56 612 02 56
Tel. Kom. +48 606 228 235
e-mail: p.starczewski@targitorunskie.pl

Dyrektor ds. targów
Kierownik CT Park
Piotr Kempiński

Centrum Targowe Park
Ul. Szosa Bydgoska 3
87-100 Toruń
Tel. +48 56 612 02 57  fax. +48 56 612 02 56
Tel. kom.  +48 606 228 265
e-mail: p.kempinski@targitorunskie.pl
 POWRÓT      DRUKUJ     
 
   
 
Copyright © Targi Toruńskie Sp z.o.o.
ul. Szosa Chełmińska 27. 87-100 Toruń
Wykonanie: Concept