Dodaj do ulubionych Kontakt Mapa strony
 
 
 

SZUKAJ

ZAPOWIEDZI IMPREZ

 
 
Strona główna
Targi Toruńskie
Prezes Zarządu
Biuro Zarządu - sekretariat ul. Szosa Chełmińska 27
Dział Finansowo Księgowy
Centrum Targowe PARK
Oferta
Sale konferencyjne
Kontakt
Targi
Targi TENSTOR ELEKTROTECHNIKA
Targi - Od Działki Po Dom
Targi INVEST-TOR
Targi HANZA GASTRO
Targi Turystyczne WYPOCZYNEK
Wiosenny Kiermasz Ogrodniczy
Jesienny Kiermasz Ogrodniczy
Toruńskie Targi Nieruchomości
Targi Motoryzacyjne MOTO-TOR
Targi Konserwatorskie
Targi Kościoły
MEDINPOL
Dzień Akademii Piękności
Targi Ślubne
Świąteczne Przysmaki Regionów
Inne imprezy
Studniówki
Dzień Dziecka
Jarmarki
Działalność handlowa podczas Bella Skyway Festival
Jarmark Katarzyński
Słupy ogłoszeniowo - reklamowe
Lokalizacja słupów
Cennik słupy
Gabloty ścienne - Dworzec Główny
Formularz zgłoszeniowy - Kontakt
Dział Targowisk i Parkingów
Targowiska
Parkingi
Tereny i obiekty pod wynajem
Centrum Hurtowe ul. Grudziądzka 163a
Kontakt
Nowo budowany parking dwupoziomowy
Podpisanie umowy z wykonawcą
Prezentacja parkingu
Galeria zdjęć
Oferty pracy
Biuletyn Informacji Publicznej
Firmy zrzeszone w PIPT zajmujące się zabudową i projektowaniem stoisk targowych
 
Strona główna > Targi > Targi INVEST-TOR > Archiwum Targów > INVEST-TOR 2015
INVEST-TOR 2015

X Targi Budownictwa i Targi Mieszkaniowe „OD DZIAŁKI PO DOM” oraz VIII Kujawsko-Pomorskie Targi Inwestycyjne „INVEST-TOR”, odbyły się w sobotę i niedzielę 21 i 22 marca w godz.  od 10.00 do 17.00  w Centrum Targowym „PARK” w Toruniu przy ul. Szosa Bydgoska 3. Organizatorem Targów były Targi Toruńskie Sp. z o.o.

Na Targach swój udział zapowiedzieli producenci i dystrybutorzy wyrobów budowlanych, materiałów wykończeniowych i wyposażenia wnętrz, a także pracownie projektowe i firmy wykonawcze oferujące m. in. podłogi, okna, drzwi, bramy, ogrodzenia, rolety, kominki, meble, dachy, asortyment budowlany. Zaprezentowane zostały produkty i rozwiązania z zakresu instalacji sanitarnych, wentylacyjnych i grzewczych oraz wykończenia i wyposażenia łazienek. Bogatą ofertę zaprezentowali również deweloperzy, banki oraz agencje obrotu nieruchomościami.

Targi były doskonałą okazją do zapoznania się z ofertą planów inwestycyjnych dla miast, gmin i regionów.

Pierwszego dnia Targów odbyła się konferencja p.t. „Toruń – miejsce Twojego biznesu”. Konferencja poświęcona była atrakcyjności miasta pod względem inwestycyjnym. Ponadto przedstawiona została oferta inwestycyjna Torunia, w tym przede wszystkim omówione zostaną tereny inwestycyjne Jar i Abisyni oraz system zwolnień od podatku od nieruchomości dla przedsiębiorców obowiązujący na terenie Torunia.

Patronat Honorowy nad Targami sprawowali: Wojewoda Kujawsko-Pomorski Ewa Mes, Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotr Całbecki oraz Prezydent Miasta Torunia Michał Zaleski.

NA STOISKACH WYSTAWCÓW  m. in.


P.W. INVEST-BUD zaprezentował najnowsze projekty domów.  Ogłosił też konkurs z upominkami. Losowanie odbyło się w dniu 22 marca (niedziela) o godz. 12:00 – nagroda główna – 10% - towy  rabat na projekt i budowę domu. Na stoisku zasięgnąć można było też porady  eksperta firmy XELLA Polska S.A.

Firma HEBAN domy z drewna zaprezentowała nowoczesne, ekologiczne, wysoko energooszczędne I pasywne budownictwo.

Firma Willa Developer Sp. z o. o. Sp. K. zaprezentowała nową jakość wykończenia budynków wielomieszkaniowych  pod nazwą „ Piernikowe Osiedle”.

Firma HYDRO-PLUS FILTRY DO WODY zaprezentowała szeroką gamę urządzeń do oczyszczania wody. Nowością były wysokiej jakości produkty amerykańskiego koncernu Ecowater.

Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa w Toruniu, inwestor z tradycjami, zaprezentowała na Targach ofertę w pełni wykończonych nowych mieszkań na Osiedlu “JAR”. Ponadto na stoisku MSM można było zapoznać się z bogatą ofertą mieszkaniową  Spółdzielni.

Firma DemoNet zaprezentowała   produkt – myjkę Speedcleaner. Opatentowany pomysł połączenia w jednej obudowie myjąco-czyszczącej dwuwarstowej gąbki  z najwyższej jakości specjalistyczną polerującą gumą, przeznaczonej do mycia okien, luster, kabin prysznicowych i wszystkich innych płaskich powierzchni.

Firma PRES przedstawiła plany realizacji dwóch, nowych toruńskich inwestycji: „Sosnowy Las” oraz „Centropolis”. Pierwsza z nich umiejscowiona wśród istniejących zasobów leśnych, druga zlokalizowana w sąsiedztwie Starego Miasta, będą stanowić nie lada gratkę na toruńskim rynku mieszkaniowym.

Firma PATIO zajmuje się kompleksowym projektowaniem i zakładaniem terenów zieleni, usługami brukarskimi oraz sprzedażą kamienia ogrodowego, kostki granitowej, łupków, otoczaków, grysów kolorowych.

FIRMA KADRI właściciel marki Pianasystemowa.pl zaprezentowała HOT- BOX przeźroczysty prezenter wykonany z plexy  pokazujący wyższość izolacji piany systemowej nad tradycyjnym ociepleniem z wełny mineralnej. Jest to proste urządzenie podzielone na dwie części w których od spodu zamontowano dwie żarówki halogenowe oraz wentylator, od góry elektroniczne termometry oraz test „piłeczki pinpongowej” potwierdzający sprawność izolacji .

Firma TUDEN zaprezentowała systemy centralnego odkurzania takich marek jak PROFI, HUSKY i Top Vac, czyli jednostki centralne i elementy instalacji  w bardzo atrakcyjnych cenach. Przedstawiła też  linię profesjonalnych środków czystości CLINEX, wyprodukowanych z użyciem nanotechnologii.

Zakład Techniki Cieplnej EKORODAAN Romuald Falkowski zaprezentowała nowoczesne i ekologiczne systemy ogrzewania i wentylacji dla domu.

Firma  ALTOM FABRYKA OKIEN zaprezentowała energooszczędne rozwiązania dotyczące okien i drzwi z PCV i aluminium.

Firma „ETC” Systemy Energii Odnawialnej  zaprezentowała system fotowoltaiczny do produkcji energii elektrycznej.

Firma Fart-Produkt jak zawsze zaprezentowała nowości w systemach osłonowych oraz nowy typ bramy garażowej.

Toruńskie TBS Sp. z o.o. zaprezentowała najnowszą ofertę budowanych na wynajem mieszkań.

Firma TEDIMEX zaprezentowała klimatyzację, rekuperację oraz wodne nagrzewnice VTS.

Firma Caldor zaprezentowała urządzenia wykorzystujące najnowsze technologie kondensacyjne oraz pozyskujące energię ze źródeł odnawialnych tj. słońca, powietrza i gruntu. Pomoże w doborze i montażu kotłów kondensacyjnych, pomp ciepła, paneli fotowoltaicznych oraz solarów próżniowych,  tak aby uzyskać optymalne efekty w stosunku do oczekiwań i wymagań.

Group Housing Development to deweloper, który zaoferował domy jednorodzinne w cenie mieszkania. Domy budowane są w Łubiance pod Toruniem, na nowym kompleksie, na którym powstaje osiedle domów jednorodzinnych – Osada Lubiana.

Firma MNP PRES Invest Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. j. zaprezentowała ofertę dostępnych lokali mieszkalnych, usługowych i biurowych dostępnych na Osiedlu Sztuk Pięknych w Toruniu.

Kujawsko-Pomorski Klaster Obsługi Inwestycji HANZA zaprezentowała ofertę realizacji kompleksowej obsługi inwestycji „Od działki po dom”. Przedstawiona zostanie także propozycja Członków Klastra – INTER-ARTIC Henryk Dulanowski, Renova Developer Sp. z o.o., Fachman Sp.j., Sobociński Architekci Sobociński Piotr, Geo Mix Maciej Krawczyk, Biuro Obsługi Inwestycji BON Jarosław Jewiak, Izba Przemysłowo-Handlowa w Toruniu.

Firma Zepter Internatinal Poland zaprezentowała nowoczesne urządzenia dla domu. Indukcyjne naczynia do gotowania i smażenia, naczynia próżniowe do żywności, filtry do wody i urządzenia medyczne Bioptron.

Firma Dom-Dekor zaprezentowała  stosowaną przez siebie technologię budowy domów drewnianych  z materiałów ekologicznych. Ponadto przedstawi ofertę wyposażenia wnętrz – mebli kuchennych i zabudowy wnęk.

Toruński Fundusz Poręczeń Kredytowych przedstawił ofertę poręczeń dla firm udzielanych ze środków inicjatywy JEREMIE. Poręczenia JEREMIE umożliwiają rozwój przedsiębiorstw i dostępne są już za 0 zł.

Firma Budowlana Krakowscy zaprezentowała komfortowe osiedla domów energooszczędnych w Lulkowie i Zaroślu Cienkim. Ponadto firma posiada tanie działki na osiedlu z bogatą infrastrukturą rekreacyjno – sportową położone w malowniczej scenerii.

Firma Ekoryniec, jako lider rynku branży energii odnawialnej, zaprezentowała kompleksową obsługę inwestycji w zakresie instalacji hydraulicznych, grzewczych, wentylacyjnych i solarnych. Program firmy to: stworzenie koncepcji, obliczenia, projekty, obsługa finansowa, profesjonalne wykonanie i opieka serwisowa.

Budlex S.A. zaprezentowała nową ofertę -  Wiśniową Rezydencję – inwestycję, która niebawem wystartuje w Toruniu przy ul. Sadowej. Wybrane mieszkania objęte są akcją First Minute, dlatego też warto odwiedzić to stoisko i dopytać o szczegóły doradców. Ponadto na stoisku był obecny projektant wnętrz, którego można było zapytać o pomysły na urządzenie własnej przestrzeni.

Firma Auto Styl. Sp. z o.o., autoryzowany salon Forda w Toruniu, zaprezentował  najnowszą gamę modeli samochodów dostawczych rodziny Transita. Będzie to niezastąpiony Ford Transit, nowy Ford Custom i rodzinny Ford Tourneo Connect. Dodatkowo było można się umówić na specjalną prezentację wybranego modelu.

Firma WestWind Solar Sp. z o.o. zaprezentowała rozwiązania dotyczące odnawialnych źródeł energii – fotowoltaika, pompy ciepła.

EDF Toruń, producent i dostawca ciepła sieciowego, zaprezentował ofertę „Ciepło dla Torunia – dołącz do nas”. Odwiedzjący targi mogli dowiedzieć się dlaczego ciepło z sieci jest najbardziej atrakcyjnym sposobem ogrzewania,  jak przyłączyć budynek do miejskiej sieci ciepłowniczej oraz jakie usługi dodatkowe, związane z ogrzewaniem, EDF Toruń oferuje swoim klientom i mieszkańcom Torunia.

Urząd Miasta Torunia zaprezentował miejską ofertę inwestycyjną – przedstawione zostały atrakcyjne tereny inwestycyjne, w tym przede wszystkim tereny usługo-produkcyjne zlokalizowane na osiedlu Jar (odwiedzający będą mieli możliwość zapoznania się z makietą zagospodarowania terenów Jar), jak również mniejsze działki przeznaczone pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne. Zwiedzający mieli możliwość uzyskania informacji o obowiązujących na terenie Torunia zwolnieniach od podatku od nieruchomości dla przedsiębiorców.

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu zaprezentował oferty inwestycyjne regionu.

Firma Szyma promowała  instalacje wykorzystujące darmowe ciepło ze środowiska  wysokowydajne pompy ciepła z dopłatami do wysokości 4 321 zł i instalacje fotowoltaiczne produkujące prąd na własne potrzeby.

Firma DARRO zaprezentowała bramę segmentową nowej generacji firmy Wiśniowski z innowacyjnym panelem INNOVO o grubości 60 mm, oraz nowy autorski profil Prolux firmy Oknoplast.

Firma Globator zaprezentowała tarcze diamentowe najwyższej jakości, oraz maszyny i narzędzia do cięcia techniką diamentową.

Firma PGNiG Obrót Detaliczny zaprezentował przyjazną i atrakcyjną ofertę sprzedaży paliwa gazowego i energii elektrycznej dla Klientów Indywidualnych oraz Firm. Przedstawiła również nowoczesne kanały komunikacji Klienta z firmą PGNiG OD takie jak np. e-Bok, czy e-Pasaż.

Firma INTERSTAL TORUŃ zaprezentowała najnowocześniejsze rozwiązania  w zakresie drewnianych drzwi zewnętrznych , wewnętrznych, okładzin podłogowych oraz aranżacji i wykończenia wnętrz.ORGANIZATOR  TARGÓW  „OD DZIAŁKI PO DOM"

Targi Toruńskie Sp. z o.o.
Ul. Szosa Chełmińska 27
87-100 Toruń
Tel. +48 56 658 20 90
fax.+48 56 658 20 99

Komisarz ds. targów: Paweł Starczewski
Centrum Targowe Park
Ul. Szosa Bydgoska 3
87-100 Toruń
Tel. +48 56 612 02 65
fax. +48 56 612 02 56
Tel. Kom. +48 606 228 235
e-mail: p.starczewski@targitorunskie.pl

Dyrektor ds. targów
Kierownik CT Park
Piotr Kempiński

Centrum Targowe Park
Ul. Szosa Bydgoska 3
87-100 Toruń
Tel. +48 56 612 02 57
fax. +48 56 612 02 56
Tel. kom.  +48 606 228 265
e-mail: p.kempinski@targitorunskie.pl

 POWRÓT      DRUKUJ     
 
   
 
Copyright © Targi Toruńskie Sp z.o.o.
ul. Szosa Chełmińska 27. 87-100 Toruń
Wykonanie: Concept