Dodaj do ulubionych Kontakt Mapa strony
 
 
 

SZUKAJ

ZAPOWIEDZI IMPREZ

 
 
Strona główna
Targi Toruńskie
Prezes Zarządu
Biuro Zarządu - sekretariat ul. Szosa Chełmińska 27
Dział Finansowo Księgowy
Centrum Targowe PARK
Oferta
Sale konferencyjne
Kontakt
Targi
Targi TENSTOR ELEKTROTECHNIKA
Targi - Od Działki Po Dom
Targi INVEST-TOR
Targi HANZA GASTRO
Targi Turystyczne WYPOCZYNEK
Wiosenny Kiermasz Ogrodniczy
Jesienny Kiermasz Ogrodniczy
Toruńskie Targi Nieruchomości
Targi Motoryzacyjne MOTO-TOR
Targi Konserwatorskie
Targi Kościoły
MEDINPOL
Dzień Akademii Piękności
Targi Ślubne
Świąteczne Przysmaki Regionów
Inne imprezy
Studniówki
Dzień Dziecka
Jarmarki
Działalność handlowa podczas Bella Skyway Festival
Jarmark Katarzyński
Słupy ogłoszeniowo - reklamowe
Lokalizacja słupów
Cennik słupy
Gabloty ścienne - Dworzec Główny
Formularz zgłoszeniowy - Kontakt
Dział Targowisk i Parkingów
Targowiska
Parkingi
Tereny i obiekty pod wynajem
Centrum Hurtowe ul. Grudziądzka 163a
Kontakt
Nowo budowany parking dwupoziomowy
Podpisanie umowy z wykonawcą
Prezentacja parkingu
Galeria zdjęć
Oferty pracy
Biuletyn Informacji Publicznej
Firmy zrzeszone w PIPT zajmujące się zabudową i projektowaniem stoisk targowych
 
Strona główna > Targi > Toruńskie Targi Nieruchomości > Archiwum Targów > Toruńskie Targi Nieruchomości 2015
Toruńskie Targi Nieruchomości 2015

W dniach 26-27 września 2015 roku  w godzinach od 10.00 do 17.00  w Centrum Targowym „PARK” w Toruniu przy ul. Szosa Bydgoska 3 odbyły się TORUŃSKIE TARGI NIERUCHOMOŚCI. Organizatorem imprezy były Targi Toruńskie Sp. z o.o.

Na Targach swój udział zaprezentowali deweloperzy, biura obrotu nieruchomościami, pracownie projektowe, firmy wyposażenia wnętrz oraz banki.

Targi Nieruchomości były doskonałym miejscem na poznanie pełnej oferty rynku nieruchomości z Torunia i okolic oraz możliwość sprawdzenia zdolności kredytowej i uzyskania pomocy prawnej.

Wstęp na targi: 4 zł.

Wśród wielu wystawców na targach było można zapoznać się m.in. z ofertą:

Budlex zaprezentował podczas targów nową ofertę mieszkań przy Szosie Lubickiej (w sąsiedztwie ul. Żółkiewskiego).  Inwestycja – Strefa Czasu - to odważna kompozycja łącząca nowoczesne rozwiązania architektoniczne z funkcjonalnością.  Dbałość o detal oraz jakość wykończenia zagwarantują niepowtarzalny wymiar projektu oraz komfort i wygodę mieszkania. Atutem projektu jest lokalizacja w bardzo wygodnym punkcie, blisko centrum miasta. Układ dróg oraz bogata liczba połączeń komunikacji miejskiej w okolicach osiedla sprawi, że nawet bez auta komfortowo będzie można dotrzeć w każdy zakątek Torunia. Wszystkich doceniających aktywny wypoczynek ucieszy bliskość ścieżek rowerowych i fitness klubów, zapracowanych  bliskość sklepów oraz galerii handlowej, z kolei spragnionych kultury  bliskość Starówki, a tym samym teatrów, sal koncertowych, galerii sztuki, restauracji – idealnych do spotkań z przyjaciółmi.

Willa Developer Sp. z o.o. Sp.k. zaprezentował ofertę nowych mieszkań w promocyjnych cenach. Specjaliści od sprzedaży przekażą szczegółowe informacje na temat Piernikowego Osiedla częstując przy tym pysznymi toruńskimi piernikami.

Firma Home Broker zaprezentowała oferty deweloperów, których zwiedzający nie znajdą na targach. Ponad 250 ofert mieszkań z rynku wtórnego Torunia, a dodatkowo 100 ofert mieszkań spełniających kryteria programu MdM.

Firma MARBUD prezentował 3 osiedla mieszkaniowe: Osiedle Toruńskie Zawiśle przy ul. Strzałowej - nowoczesne osiedle składające się z 15 kameralnych budynków 2 i 3 piętrowych z windami, miejscami parkingowymi i piwnicami. Osiedle Brzozowa Aleja przy ul. Poznańskiej - ostatnie mieszkania w 3 piętrowych budynkach z windami i miejscami parkingowymi. Osiedle Zielone Wzgórze - osiedle w Różankowie, mieszkania, domy i działki z pełnym uzbrojeniem, w spokojnym, kameralnym miejscu, blisko lasu i dobrze skomunikowane z miastem.

Firma Viba Engineering zaprezentowała „Dom przy Wiśniowej” na osiedlu Willowa Polana w Osieku nad Wisłą, w gminie Obrowo. Do nabycia domy w różnych standardach wykonania z całą infrastrukturą, położone w otoczeniu łąk, lasów i jeziora.

APRO Investment Sp. z o.o. zaprezentowała ofertę nowych mieszkań. Aktualnie realizowane inwestycje to WOZOWNIA Apartamenty Jakuba przy ul. Św. Jakuba, Osiedle 4 Sfery przy ul. Winnica oraz Osiedle Zielone 2 przy ul. Szuwarów.

Otodom to najpopularniejszy w Polsce serwis ogłoszeń nieruchomości. Zaprasza na spotkanie z ekspertami, by przy kubku aromatycznej kawy zrealizować marzenia o własnym „m”.
 
Firma Modern Home zaprezentowała nowoczesne rozwiązania związane z aranżacją oraz wykończeniem mieszkań pod klucz. Szeroki zakres materiałów wykończeniowych, ciekawe promocje dla odwiedzających.

Firma Zebra-Studio wnętrza z charakterem zaprezentowała: możliwości aranżacyjne  przestrzeni kuchennych w oparciu o doskonałe meble niemieckiej marki Nobilia oraz stylizowanie wnętrza za pomocą dodatków i detali dekoracyjnych.

Firma Renova Developer Sp. z o.o. zaprezentowała nowoczesne osiedle domów  w zabudowie szeregowej. Pokazała jak ich rozwiązania łączą tradycyjne budownictwo z nowoczesnością. Zaprosiła do odwiedzenia ich osiedla podczas organizowanych Drzwi Otwartych.

Firma MNP PRES Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa i Wspólnicy Spółka Jawna podczas Toruńskich Targów Nieruchomości 2015 zaprezentowała ofertę lokali mieszkalnych, usługowych i biurowych dostępnych na Osiedlu Sztuk Pięknych w Toruniu.

Firma Urbański Przedsiębiorstwo Budowlane po raz pierwszy zaprezentowała plan nowej inwestycji przy ul. Wodociągowej. Przy stoisku było można także uzyskać szczegółowe informacje dotyczące aktualnej oferty mieszkaniowej.

W poprzedniej edycji Targów deweloper LEM-BUD przedstawił projekt I etapu budowy nowego osiedla JAR Sosnowa Polana, które spotkało się z dużym uznaniem wśród osób odwiedzających, a większość mieszkań znalazła już swoich nabywców. Tym razem zaprezentowany został odwiedzającym projekt kolejnych etapów budowy osiedla JAR Sosnowa Polana, które będą realizowane i ukończone w latach 2016-2017.

Centrala Nieruchomości zaprezentowała najświeższe i aktualne oferty nieruchomości na sprzedaż i do wynajęcia z Torunia i powiatu toruńskiego. Firma posiada oferty mieszkań, domów, działek oraz lokali. Służy fachową i skuteczną pomocą przy sprzedaży mieszkania. Zapewnia najwyższy poziom obsługi.

Firma HEBAN houses zaprezentowała ofertę budowy nowoczesnych domów energooszczędnych i pasywnych w technologii szkieletowej oraz gotowe domy energooszczędne na sprzedaż zlokalizowanych w Gostkowie.

Deutsche Bank pomagał swoim Klientom zarządzać bieżącymi finansami, realizować życiowe plany, oszczędzać, inwestować i zabezpieczać się na przyszłość. Doradzał Klientom indywidualnym w zakresie nowoczesnych rozwiązań finansowych, w tym przekrojowej oferty kredytów hipotecznych regularnie wyróżnianych w wielu niezależnych rankingach.

DANWOOD S.A. zaprezentował ofertę około 100 gotowych projektów, zarówno w tradycyjnej, jak i nowoczesnej architekturze. Doradcy opowiadali o technologii budowy domów prefabrykowanych oraz pomogą w wyborze projektu najbardziej dopasowanego do potrzeb i oczekiwań klienta.

Miasto Toruń zaprezentowało miejską ofertę inwestycyjną – przedstawione zostaną atrakcyjne tereny inwestycyjne, w tym przede wszystkim tereny usługo-produkcyjne zlokalizowane na osiedlu Jar. Zwiedzający będą mieli możliwość uzyskania informacji o obowiązujących na terenie Torunia zwolnieniach od podatku od nieruchomości oraz innych formach wspierania przedsiębiorców. Zaprezentowana została także miejska oferta działek pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne.ORGANIZATOR TARGÓW NIERUCHOMOŚCI

Targi Toruńskie Sp. z o.o.
Ul. Szosa Chełmińska 27
87-100 Toruń
Tel. +48 56 658 20 90     fax.+48 56 658 20 99

Komisarz ds. Targów: Paweł Starczewski
Centrum Targowe Park
Ul. Szosa Bydgoska 3
87-100 Toruń
Tel. +48 56 612 02 65    fax. +48 56 612 02 56
Tel. Kom. +48 606 228 235
e-mail: p.starczewski@targitorunskie.pl

Dyrektor ds. targów
Kierownik CT Park
Piotr Kempiński

Centrum Targowe Park
Ul. Szosa Bydgoska 3
87-100 Toruń
Tel. +48 56 612 02 57  fax. +48 56 612 02 56
Tel. kom.  +48 606 228 265
e-mail: p.kempinski@targitorunskie.pl


Galeria
więcej...


 POWRÓT      DRUKUJ     
 
   
 
Copyright © Targi Toruńskie Sp z.o.o.
ul. Szosa Chełmińska 27. 87-100 Toruń
Wykonanie: Concept