Dodaj do ulubionych Kontakt Mapa strony
 
 
 

SZUKAJ

ZAPOWIEDZI IMPREZ

 
 
Strona główna
Targi Toruńskie
Prezes Zarządu
Biuro Zarządu - sekretariat ul. Szosa Chełmińska 27
Dział Finansowo Księgowy
Centrum Targowe PARK
Oferta
Sale konferencyjne
Kontakt
Targi
Targi TENSTOR ELEKTROTECHNIKA
Targi - Od Działki Po Dom
Targi INVEST-TOR
Targi HANZA GASTRO
Targi Turystyczne WYPOCZYNEK
Wiosenny Kiermasz Ogrodniczy
Jesienny Kiermasz Ogrodniczy
Toruńskie Targi Nieruchomości
Targi Motoryzacyjne MOTO-TOR
Targi Konserwatorskie
Targi Kościoły
MEDINPOL
Dzień Akademii Piękności
Targi Ślubne
Świąteczne Przysmaki Regionów
Inne imprezy
Studniówki
Dzień Dziecka
Jarmarki
Działalność handlowa podczas Bella Skyway Festival
Jarmark Katarzyński
Słupy ogłoszeniowo - reklamowe
Lokalizacja słupów
Cennik słupy
Gabloty ścienne - Dworzec Główny
Formularz zgłoszeniowy - Kontakt
Dział Targowisk i Parkingów
Targowiska
Parkingi
Tereny i obiekty pod wynajem
Centrum Hurtowe ul. Grudziądzka 163a
Kontakt
Nowo budowany parking dwupoziomowy
Podpisanie umowy z wykonawcą
Prezentacja parkingu
Galeria zdjęć
Oferty pracy
Biuletyn Informacji Publicznej
Firmy zrzeszone w PIPT zajmujące się zabudową i projektowaniem stoisk targowych
 
Strona główna > Targi > Targi - Od Działki Po Dom > Archiwum Targów > Targi - Od Działki po Dom 2016
Targi - Od Działki po Dom 2016

XI Targi Budownictwa i Targi Mieszkaniowe „OD DZIAŁKI PO DOM” oraz IX Kujawsko-Pomorskie Targi Inwestycyjne „INVEST-TOR”, odbyły się w sobotę i niedzielę 5 i 6 marca w godz.  od 10.00 do 17.00  w Centrum Targowym „PARK” w Toruniu przy ul. Szosa Bydgoska 3. Organizatorem Targów były Targi Toruńskie Sp. z o.o.

Na Targach swój udział zapowiedzieli producenci i dystrybutorzy wyrobów budowlanych, materiałów wykończeniowych i wyposażenia wnętrz, a także pracownie projektowe i firmy wykonawcze oferujące m. in. podłogi, okna, drzwi, bramy, ogrodzenia, rolety, kominki, meble, dachy, asortyment budowlany. Zaprezentowane zostały produkty i rozwiązania z zakresu instalacji sanitarnych, wentylacyjnych i grzewczych oraz wykończenia i wyposażenia łazienek. Bogatą ofertę zaprezentowali również deweloperzy, banki oraz agencje obrotu nieruchomościami.

Targi były także doskonałą okazją do zapoznania się z ofertą planów inwestycyjnych dla miast, gmin i regionów.

Patronat Honorowy nad Targami sprawowali: Wojewoda Kujawsko-Pomorski Mikołaj Bogdanowicz, Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotr Całbecki oraz Prezydent Miasta Torunia Michał Zaleski.

Pierwszego dnia Targów odbyły się konferencje towarzyszące Targom:

-  „Rozwój Województwa Kujawsko-Pomorskiego Perspektywy, Szanse, Zagrożenia”, którą zorganizowało Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu w Sali AUDYTORYJNEJ na I piętrze,
- „Oferta Inwestycyjna Miasta Inowrocławia”, którą zorganizowało Miasto Inowrocław w sobotę 05.03.2016 r. o godz. 13:00 w Sali K-1 na I piętrze,
- „Nowoczesne Miasto - Nowoczesne Zarządzanie - Wyzwania”,  którą zorganizowało Regionalne Stowarzyszenie Zawodów Nieruchomościowych w Toruniu  w sali K-1 na I piętrze.

NA STOISKACH WYSTAWCÓW  m. in.

Firma Kooh Meble Koncepcyjne zaprezentowała nietypowe rozwiązania małych kuchni. Stoliki kawowe i komody wykonywane pod indywidualne projekty.

Willa Developer  Sp. z o. o. S. k. zaprezentowała ciekawe rozkłady mieszkań w dogodnej lokalizacji na Piernikowym Osiedlu.

Zakład Produkcji Kotłów Kotłostal zaprezentował nowoczesne kotły centralnego ogrzewania na paliwa stałe takie jak ekogroszek, miał, węgiel, pellet, oraz inne.

Firma Xl-Tape International zaprezentowała pakiet profesjonalnych taśm i akcesoriów malarskich marki BLUE DOLPHIN. W ramach podziękowania za odwiedzenie stoiska i zapoznania się z ofertą firmy każdy otrzymał próbkę profesjonalnej taśmy malarskiej Blue Dolphin Tapes.

Firma Altom Fabryka Okien zaprezentowała drzwi tarasowe HST PREMIUM unoszono-przesuwne oraz drzwi wejściowe panelowe - nakładkowe w wersji  aluminium.

Toruński Fundusz Poręczeń Kredytowych zaprezentował projekt „Poręczenie JEREMIE – szansą rozwoju sektora MŚP w regionie” w ramach którego, udziela poręczeń dla firm w cenie 100 zł. To jedyna taka oferta na rynku, dzięki której przedsiębiorcy z całego województwa kujawsko-pomorskiego mogli otrzymać wsparcie w pozyskiwaniu kredytów i pożyczek inwestycyjnych.

Firma EXPOBUD Sp. z o.o. zaprezentowała HIT ROKU 2015 !!! - energooszczędny dom cieszący się ogromnym uznaniem wśród klientów w całej Polsce, cena domu 249 tys. zł.

Firma TUDEN zaprezentowała systemy centralnego odkurzania, czyli odkurzacze centralne wraz z elementami instalacji, takimi jak gniazda, szufelki i zestawy do sprzątania. Poza tym pokazała domowe myjki ciśnieniowe.

Firma Astex - Puczyńscy Tynki Kleje Farby zaprezentowała produkty profesjonalnej chemii budowlanej. W ofercie system ociepleń Astex -Term, zaprawy klejowe do glazury, tynki maszynowe, zaprawy murarskie.

Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa w Toruniu zaoferowała mieszkania w 10 budynkach na Osiedlu „Jar” oraz zaprezentowała komfortowy budynek mieszkalny zlokalizowany przy ul. Małachowskiego 7-9. Wszystkie mieszkania były w pełni wykończone i wyposażone.

Firma „ETC” Systemy Energii Odnawialnej
zaprezentowała system fotowoltaiczny do produkcji energii elektrycznej.

Zdun.pl  Marcin Wudniak to firma z tradycjami zajmująca się budową pieców kaflowych, pieców kuchennych, pieców kominkowych oraz kominków tradycyjnych. Firma zaprezentowała montaż kaflowej zabudowy kominka tradycyjną metodą zduńską.

Firma Chłod-System zaprezentowała nowoczesne urządzenie grzewcze o futurystycznym wyglądzie, tworzące nową generację pomp ciepła. Transformator ciepła nie wymaga żadnych prac ziemnych, charakteryzuje się bardzo wysokim współczynnikiem COP.

Firma Ekoryniec, jako lider rynku branży energii odnawialnej, zaprezentowała kompleksową obsługę inwestycji w zakresie instalacji hydraulicznych, grzewczych, wentylacyjnych i solarnych. Program firmy to: stworzenie koncepcji, obliczenia, projekty, obsługa finansowa, profesjonalne wykonanie i opieka serwisowa.

Caldor zaprezentował proekologiczne instalacje grzewcze: pompy ciepła, fotowoltaikę, rekuperację oraz kotły kondensacyjne dla domów energooszczędnych - od projektu po uruchomienie. Współwystawcą była firma AmeriGas  -  oferująca instalacje zbiornikowe na  gaz płynny.

Firma HYDRO-PLUS FILTRY DO WODY zaprezentowała szeroką gamę urządzeń do oczyszczania wody. Firma jest autoryzowanym dystrybutorem wysokiej jakości produktów firmy Ecowater z USA.

Firma HYDROMIX zaprezentowała markowe, wysokiej jakości polskie (PRAWTECH) i niemieckie (MAINCOR) rury i kształtki do instalacji wodnych, grzewczych i ogrzewania podłogowego.

Firma HEBAN Houses zaprezentowała ofertę budowy nowoczesnych domów energooszczędnych i pasywnych w technologii szkieletowej oraz gotowe domy energooszczędne na sprzedaż w Gostkowie.

EDF Toruń, producent i dostawca ciepła sieciowego, zaprezentował kompleksową ofertę przyłączenia budynku do miejskiej sieci ciepłowniczej  i usług dystrybucyjnych związanych z dostawą ciepła. Odwiedzający targi dowiedzieli się dlaczego ciepło z sieci jest najbardziej atrakcyjnym sposobem ogrzewania budynku. EDF Toruń po zakończeniu prowadzonej budowy elektrociepłowni gazowej, która zastąpi obecne kotły węglowe, będzie również producentem energii elektrycznej. Nowa elektrociepłownia będzie wyposażona w wysokosprawną i niskoemisyjną instalację kogeneracyjną czyli produkującą energię elektryczną i ciepło o łącznej zainstalowanej mocy cieplnej 330 MWt  oraz mocy elektrycznej ok. 100 MWe.

Deweloper LEM-BUD zaprezentował projekty kolejnych etapów budowy  osiedla Sosnowa Polana, które zostaną zrealizowane w latach 2016 -2017.

Firma Szyma zaprezentowała pompy ciepła,  gazowe kotły kondensacyjne, ekologiczne kominki, rekuperatory i odkurzacze centralne oraz instalacje na gaz płynny.

Grupa Auto Styl, autoryzowane salony marki Ford, podczas Targów zaprezentowała najnowsze trendy i modele wśród aut dostawczych i osobowych.

Firma Modern Home zaprezentowała ofertę usług związanych z wykończeniem, remontem, aranżacją mieszkań, domów i wnętrz komercyjnych oraz kompleksową usługę od A do Z dla nieruchomości z rynku pierwotnego oraz wtórnego poszerzoną o meble kuchenne i sprzęt AGD.

Firma Martech Mariusz Uba
zaprezentowała na swoim stanowisku premierę nowoczesnej inwerterowej pompy  ciepła IVT Geo 312C.

Firma Li-Bero zaprezentowała kamień dekoracyjny wewnętrzny i zewnętrzny firmy Stegu, Incana. Cegły i płytki ręcznie formowane Elkamino oraz Engels. Beton architektoniczny - hit 2016 roku. Dodatkowo zaoferowała niezbędną chemię: kleje, fugi, impregnaty oraz grunty.

Firma Eko-Rodan zaprezentowała urządzenia grzewcze firmy Vaillant oraz stolarkę okienną firmy Drutex.

Firma MNP PRES Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa i Wspólnicy Spółka jawna
zaprezentowała ofertę dostępnych lokali mieszkalnych, usługowych i biurowych zlokalizowanych na Osiedlu Sztuk Pięknych w Toruniu.

Projektanci Leroy Merlin zainspirowali projektami łazienek i kuchni oraz opowiedzieli o możliwościach jakie daje usługa montażu produktów zakupionych w Leroy Merlin. Zaprezentowane zostały także wszystkie atuty programów lojalnościowych DOM i PRO dla Klientów Leroy Merlin.

Firma WestWind SOLAR Sp. z o.o. to firma skupiająca się na pozyskiwaniu energii z promieniowania słonecznego. Realizuje projekty fotowoltaiczne w kraju i za granicą, zarówno dla klientów indywidualnych, preferujących mikroinstalacje dla domów jednorodzinnych, jak i przedsiębiorstw czy dużych inwestorów, chcących zbudować proekologiczną, dochodową elektrownię.  Do każdego przedsięwzięcia podchodzi indywidualnie, z dbałością o każdy szczegół. Pracuje dla klientów, w trosce o przyszłość, gdzie zielona energia będzie czymś tak oczywistym jak wiatr i słońce.

Firma Pol-House S.T.
zaprezentowała do sprzedaży domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej w Toruniu.

Firma RYMAX zaprezentowała produkty znanych firm Elektromet - technika grzewcza,Vesbo - instalacje sanitarne, Ferro - technika sanitarna, Fondital - producent kotłów gazowych i grzejników aluminiowych, Besco - producent wysokiej jakości produktów do łazienki.

Firma Viba Engineering
zaprezentowała udoskonalony projekt „Domu przy Wiśniowej”. Przedstawi  poszerzoną ofertę o nowy projekt domu do 100m2,  spełniający wymogi programu MdM.

Toruńskie TBS Sp. z o.o. zaprezentowała ofertę mieszkań na wynajem zlokalizowanych na osiedlu JAR.

Firma METAL-FACH Technika Grzewcza
zaprezentowała kotły centralnego ogrzewania z automatycznym podawaniem paliwa, posiadające 5 klasę według normy PN-EN 303-5 2012, jak i kotły z ręcznym załadunkiem paliwa.

Firma INTERSTAL TORUŃ zaprezentowała drewno na drzwi i podłogi - jodłę francuską.

Renova Developer Sp. z o.o. zaprezentowała najnowszą ofertę domów w zabudowie szeregowej pod nazwą „Mały Amsterdam”.

Firma Freedom Nieruchomości zaprezentowała inwestycję realizowaną przez spółkę GHD w Łubiance. "Osada Lubiana" to kompleks 70 działek budowlanych przeznaczonych pod budownictwo jednorodzinne, w ramach inwestycji można nabyć zarówno gotowy dom jak i samą działkę.

Firma TOMBUD sp. z o.o. – sp.k. Przedsiębiorstwo Budowlane zaprezentowała realizowane przez siebie 2 Inwestycje :  Osiedle STAWKI CENTRUM tj. Kameralny Zespół 2 budynków wielorodzinnych w Toruniu przy ul. Łódzkiej 49-53 i Osiedle LEŚNA KRAINA tj. kompleks 43 budynków jednorodzinnych w otoczeniu lasów w Obrowie przy ul. Sarniej i Rysiej.

Regionalne Stowarzyszenie Zawodów Nieruchomościowych w Toruniu  zaprezentowało swoją działalność oraz firmy współpracujące. W stowarzyszeniu działają profesjonaliści rynku nieruchomości śledzący zmiany w przepisach prawnych oraz współczesne trendy w branży. Ofertą specjalną stoiska była możliwość pozyskania porady wstępnej w zakresie nieruchomości.

Firma Fasterm zaprezentowała nowe osiedle budynków mieszkalnych w zabudowie  szeregowej  zlokalizowanej przy ul. Tarnowskiej  (osiedle Bielawy) w Toruniu.

Firma TEDIMEX zaprezentowała, klimatyzację, pompy ciepła oraz wodne nagrzewnice VTS.

Bank Spółdzielczy w Toruniu zaprezentował ofertę obniżenia prowizji kredytu na zakup nowego mieszkania do 0,5%.

Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu zaprezentowało miejską ofertę inwestycyjną. Przedsiębiorcy będą mogli zapoznać się z bogatą ofertą dobrze skomunikowanych terenów inwestycyjnych przeznaczonych m.in. na cele usługo-produkcyjne na osiedlu Jar. Odwiedzający mieli możliwość zapoznania się z makietą zagospodarowania tej dynamicznie rozwijającej się części miasta. Na naszym stoisku działał również punkt informacji o obowiązujących na terenie Torunia zwolnieniach od podatku od nieruchomości dla przedsiębiorców. Dla osób zainteresowanych budową domu jednorodzinnego przygotowanych było wiele atrakcyjnych działek budowlanych w różnych częściach miasta. W naszej ofercie znalazły się nieruchomości o różnej powierzchni, dopasowane do indywidualnych potrzeb.

PRES - Grupa Deweloperska
przedstawiła ofertę wyjątkowego osiedla z terenem rekreacyjnym - Sosnowy Las przy ul. Strzałowej 17 w Toruniu.

DANWOOD S.A. zaprezentowała ofertę około 100 gotowych projektów zarówno w tradycyjnej, jak i w nowoczesnej architekturze. Nasi doradcy opowiadali o technologii budowy domów prefabrykowanych oraz pomagali w wyborze projektu najbardziej dopasowanego do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Firma Blum zaprezentowała wysokiej jakości systemy zawiasów, szuflad i podnośników do frontów górnych skonstruowanych tak, by w codziennym użytkowaniu gwarantować funkcjonalność i trwałość. Jakość tych systemów pozostaje niezmienna przez cały okres użytkowania dlatego posiadają one Dożywotnią Gwarancję.

Budlex przyciągał aktualną ofertą mieszkań Wiśniowej Rezydencji i Strefy Czasu, a przede wszystkim aktualną akcją promocyjną 5000 + na dziecko przy zakupie mieszkania - kupujący otrzymują rabat po 5000 zł brutto na pierwsze dziecko i kolejne 5000 zł brutto na drugie,  zaś rodzinom posiadającym  trójkę lub więcej dzieci przysługuje rabat wynikający z karty dużej rodziny.

Firma Budowlana Krakowscy zaprezentowała komfortowe osiedla domów energooszczędnych w Lulkowie i Zaroślu Cienkim. Ponadto zaoferowała tanie działki na osiedlu z bogatą infrastrukturą rekreacyjno – sportową położone w malowniczej scenerii.ORGANIZATOR  TARGÓW  „OD DZIAŁKI PO DOM"

Targi Toruńskie Sp. z o.o.

Ul. Szosa Chełmińska 27
87-100 Toruń
Tel. +48 56 658 20 90
fax.+48 56 658 20 99

Komisarz ds. targów: Paweł Starczewski

Centrum Targowe Park
Ul. Szosa Bydgoska 3
87-100 Toruń
Tel. +48 56 612 02 65
fax. +48 56 612 02 56
Tel. Kom. +48 606 228 235
e-mail: p.starczewski@targitorunskie.pl

Dyrektor ds. targów
Kierownik CT Park
Piotr Kempiński

Centrum Targowe Park
Ul. Szosa Bydgoska 3
87-100 Toruń
Tel. +48 56 612 02 57
fax. +48 56 612 02 56
Tel. kom.  +48 606 228 265
e-mail: p.kempinski@targitorunskie.pl


Galeria
więcej...


 POWRÓT      DRUKUJ     
 
   
 
Copyright © Targi Toruńskie Sp z.o.o.
ul. Szosa Chełmińska 27. 87-100 Toruń
Wykonanie: Concept