Dodaj do ulubionych Kontakt Mapa strony
 
 
 

SZUKAJ

ZAPOWIEDZI IMPREZ

 
 
Strona główna
Targi Toruńskie
Prezes Zarządu
Biuro Zarządu - sekretariat ul. Szosa Chełmińska 27
Dział Finansowo Księgowy
Centrum Targowe PARK
Oferta
Sale konferencyjne
Kontakt
Targi
Targi TENSTOR ELEKTROTECHNIKA
Targi - Od Działki Po Dom
Targi INVEST-TOR
Targi HANZA GASTRO
Targi Turystyczne WYPOCZYNEK
Wiosenny Kiermasz Ogrodniczy
Jesienny Kiermasz Ogrodniczy
Toruńskie Targi Nieruchomości
Targi Motoryzacyjne MOTO-TOR
Targi Konserwatorskie
Targi Kościoły
MEDINPOL
Dzień Akademii Piękności
Targi Ślubne
Świąteczne Przysmaki Regionów
Inne imprezy
Studniówki
Dzień Dziecka
Jarmarki
Działalność handlowa podczas Bella Skyway Festival
Jarmark Katarzyński
Słupy ogłoszeniowo - reklamowe
Lokalizacja słupów
Cennik słupy
Gabloty ścienne - Dworzec Główny
Formularz zgłoszeniowy - Kontakt
Dział Targowisk i Parkingów
Targowiska
Parkingi
Tereny i obiekty pod wynajem
Centrum Hurtowe ul. Grudziądzka 163a
Kontakt
Nowo budowany parking dwupoziomowy
Podpisanie umowy z wykonawcą
Prezentacja parkingu
Galeria zdjęć
Oferty pracy
Biuletyn Informacji Publicznej
Firmy zrzeszone w PIPT zajmujące się zabudową i projektowaniem stoisk targowych
 
Strona główna > Targi > Toruńskie Targi Nieruchomości > Archiwum Targów > Toruńskie Targi Nieruchomości 2016
Toruńskie Targi Nieruchomości 2016

W dniach 24-25 września 2016 roku  w godzinach od 10.00 do 17.00  w Centrum Targowym „PARK” w Toruniu przy ul. Szosa Bydgoska 3 odbyły się TORUŃSKIE TARGI NIERUCHOMOŚCI. Organizatorem imprezy były Targi Toruńskie Sp. z o.o.

Na Targach swój udział zapowiedzieli deweloperzy, biura obrotu nieruchomościami, firmy wyposażenia wnętrz oraz instytucje finansowe.

Targi Nieruchomości to doskonałe miejsce na poznanie pełnej oferty rynku nieruchomości z Torunia i okolic oraz możliwość sprawdzenia zdolności kredytowej i uzyskania pomocy prawnej.

NA STOISKACH WYSTAWCÓW  m. in.

Firma HEBAN HOUSES zaprezentowała ofertę budowy nowoczesnych domów energooszczędnych i pasywnych w technologii prefabrykowanej oraz gotowe domy energooszczędne na sprzedaż w Gostkowie.

Firma DQM zaprezentowała ofertę specjalną: do wyboru dom Solo 102 tańszy o 10 000 zł lub Pakiet SILVER Inteligentny Dom o wartości 10 000 zł za darmo.

WILLA DEVELOPER  Sp. z o. o. S. k., z przyjemnością zaprezentowała ciekawe rozkłady mieszkań  z ostatnich etapów w dogodniej lokalizacji na Piernikowym Osiedlu.

Firma BUDLEX REZYDENCJE zaprezentowała Ecoenklawę – kameralne osiedle wśród czystych lasów i łąk. Ecoenklawa położona jest w Stajenczynkach / Osieku nad Wisłą. Na stoisku było można porozmawiać z projektantami osiedla, omówić zastosowane rozwiązania a także zakres ewentualnych zmian przy dostosowywaniu projektu, wybranego domu, pod potrzeby klienta.

MŁODZIEŻOWA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA w Toruniu zaoferowała mieszkania w  budynkach na Osiedlu „Jar’ oraz zaprezentowała komfortowy budynek mieszkalny zlokalizowany przy ul. Małachowskiego 7-9.

URZĄD MIASTA TORUNIA zaprezentował bogatą ofertę miejskich terenów inwestycyjnych i działek budowlanych, przeznaczonych pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne. Na stoisku było można uzyskać informację o obowiązujących na terenie Torunia zwolnieniach od podatku od nieruchomości dla przedsiębiorców oraz zapoznać się z kierunkami rozwoju miasta.

GROUP HOUSING DEVELOPMENT zaprezentował domy wolnostojące w Łubiance pod Toruniem w atrakcyjnej cenie i na dużej działce.

Firma INSTALBUD zaprezentowała swoją najnowszą ofertę mieszkań - Osiedle Arkadia, powstające na Jarze w Toruniu, w otoczeniu malowniczego lasu w samym centrum zielonych płuc miasta. Na stoisku Firma Instalbud pokazała układy mieszkań, oraz walory użytkowe i architektoniczne budynków.

EXPOBUD Sp. z o.o. zaprezentował dom budowany w 2 miesiące z ciepłych ceramicznych ścian z keramzytu, cieszący się ogromnym zainteresowaniem i sprzedażą wśród klientów w całym kraju.

Firma KAPRYS salon mebli drewnianych i materacy zaprezentował wyroby dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Meble 100% wykonane z litego drewna – sosna, olcha, brzoza, buk, dębina.

Firma PHINANCE S.A. zaprezentowała najbardziej kompleksową usługę na rynku kredytowym. Pokazała klientowi, jego zdolność kredytową oraz ofertę dostępnych kredytów na zakup jego wymarzonej nieruchomości.

Firma P.U.H. LEM-BUD Sp. z o.o. zaprezentowała swoją najnowszą inwestycję Jar Sosnowe Zacisze. Była to kolejna odsłona nowoczesnej architektury w połączeniu z naturą.

OSIEDLE KASZTANOWE Sp. z o. o. zaprezentowało, kolejne w swojej ofercie, nowoczesne osiedle mieszkaniowe w Aleksandrowie Kujawskim, komfortowe mieszkania w najniższej cenie w regionie.

Firma MARROW zaprezentowała swoje nowe inwestycje mieszkaniowe wielorodzinne realizowane na terenie Torunia.

BANK ZACHODNI WBK S.A. przygotował specjalną,  promocyjną ofertę kredytów hipotecznych dla wszystkich odwiedzających.

Firma DANWOOD zaprezentowała jesienną Ofertę Specjalną, a w niej bez dodatkowej opłaty cała elewacja domu w dowolnym kolorze z grupy C1 lub mocny kolorowy akcent na części fasady (do 25 m2).

BANK SPÓŁDZIELCZY w Toruniu zaprezentował swoją ofertę kredytu mieszkaniowego i obniżył prowizję przygotowawczą tego kredytu do 0,5%.

TORUŃSKIE TBS Sp. z o.o. zaprezentowało najnowszą ofertę mieszkań na najem.

CONTACT FINANCE przygotowało specjalne promocje dla kredytobiorców.

Firma FASTERM zaprasiła do zapoznania się z nową inwestycją Osiedla Lawendowego w Toruniu przy  ulicy Tarnowskiej.

APRO INVETSMENT zaprezentowało kolejny etap znanego już Osiedla Zielonego 2 oraz w ramach premiery nową inwestycję zlokalizowaną na osiedlu Mokre.

PRES - Grupa deweloperska zaprezentowała najnowszą ofertę mieszkaniową II etapu realizacji inwestycji Sosnowy Las. To wyjątkowe osiedle z prywatnym lasem oraz terenem rekreacyjnym znajduje się przy ulicy Strzałowej 17 w Toruniu.

Firma VIBA ENGINEERING zaprezentowała Państwu udoskonalony projekt „Domu przy Wiśniowej”. Przedstawiła poszerzoną ofertę o nowy projekt domu do 100m2.

Firma RENOVA DEVELOPER Sp. z o.o. zaprezentowała nowoczesne osiedle domów  „Osada Amsterdam” w zabudowie szeregowej. Pokazała jak rozwiązała połączenie tradycyjnego budownictwa z nowoczesnością oraz zaprosi do odwiedzenia osiedla podczas organizowanych drzwi otwartych.ORGANIZATOR TARGÓW NIERUCHOMOŚCI

Targi Toruńskie Sp. z o.o.
Ul. Szosa Chełmińska 27
87-100 Toruń
Tel. +48 56 658 20 90     fax.+48 56 658 20 99

Komisarz ds. Targów: Paweł Starczewski
Centrum Targowe Park
Ul. Szosa Bydgoska 3
87-100 Toruń
Tel. +48 56 612 02 65    fax. +48 56 612 02 56
Tel. Kom. +48 606 228 235
e-mail: p.starczewski@targitorunskie.pl

Komisarz ds. Targów: Barbara Dzioba
Centrum Targowe Park
ul. Szosa Bydgoska 3
87-100 Toruń
tel. +48 56 612 02 65, fax: +48 56 612 02 56
tel. kom. +48 606 228 261
e-mail: b.dzioba@targitorunskie.pl

Dyrektor ds. targów
Kierownik CT Park
Piotr Kempiński

Centrum Targowe Park
Ul. Szosa Bydgoska 3
87-100 Toruń
Tel. +48 56 612 02 57  fax. +48 56 612 02 56
Tel. kom.  +48 606 228 265
e-mail: p.kempinski@targitorunskie.plGaleria
więcej...


 POWRÓT      DRUKUJ     
 
   
 
Copyright © Targi Toruńskie Sp z.o.o.
ul. Szosa Chełmińska 27. 87-100 Toruń
Wykonanie: Concept