Dodaj do ulubionych Kontakt Mapa strony
 
 
 

SZUKAJ

ZAPOWIEDZI IMPREZ

 
 
Strona główna
Targi Toruńskie
Prezes Zarządu
Biuro Zarządu - sekretariat ul. Szosa Chełmińska 27
Dział Finansowo Księgowy
Centrum Targowe PARK
Oferta
Sale konferencyjne
Kontakt
Targi
Targi TENSTOR ELEKTROTECHNIKA
Targi - Od Działki Po Dom
Targi INVEST-TOR
Targi HANZA GASTRO
Targi Turystyczne WYPOCZYNEK
Wiosenny Kiermasz Ogrodniczy
Jesienny Kiermasz Ogrodniczy
Toruńskie Targi Nieruchomości
Targi Motoryzacyjne MOTO-TOR
Targi Konserwatorskie
Targi Kościoły
MEDINPOL
Dzień Akademii Piękności
Targi Ślubne
Świąteczne Przysmaki Regionów
Inne imprezy
Studniówki
Dzień Dziecka
Jarmarki
Działalność handlowa podczas Bella Skyway Festival
Jarmark Katarzyński
Słupy ogłoszeniowo - reklamowe
Lokalizacja słupów
Cennik słupy
Gabloty ścienne - Dworzec Główny
Formularz zgłoszeniowy - Kontakt
Dział Targowisk i Parkingów
Targowiska
Parkingi
Tereny i obiekty pod wynajem
Centrum Hurtowe ul. Grudziądzka 163a
Kontakt
Nowo budowany parking dwupoziomowy
Podpisanie umowy z wykonawcą
Prezentacja parkingu
Galeria zdjęć
Oferty pracy
Biuletyn Informacji Publicznej
Firmy zrzeszone w PIPT zajmujące się zabudową i projektowaniem stoisk targowych
 
Strona główna > Targi > Targi - Od Działki Po Dom > Archiwum Targów > Targi - Od Działki Po Dom 2017
Targi - Od Działki Po Dom 2017

XII Targi Budownictwa i Targi Mieszkaniowe „OD DZIAŁKI PO DOM” oraz X Kujawsko-Pomorskie Targi Inwestycyjne „INVEST-TOR”, odbyły się w sobotę i niedzielę 11 i 12 marca w godz.  od 10.00 do 17.00  w Centrum Targowym „PARK” w Toruniu przy ul. Szosa Bydgoska 3. Organizatorem Targów są Targi Toruńskie Sp. z o.o.

Na Targach swój udział zapowiedzieli producenci i dystrybutorzy wyrobów budowlanych, materiałów wykończeniowych i wyposażenia wnętrz, a także pracownie projektowe i firmy wykonawcze oferujące m. in. podłogi, okna, drzwi, bramy, ogrodzenia, rolety, kominki, meble, asortyment budowlany. Zaprezentowane zostały produkty i rozwiązania z zakresu instalacji sanitarnych, wentylacyjnych i grzewczych. Bogatą ofertę zaprezentowali również deweloperzy, banki oraz agencje obrotu nieruchomościami.
Targi były doskonałą okazją do zapoznania się z ofertą planów inwestycyjnych dla miast, gmin i regionów.

Patronat Honorowy nad Targami został objęty przez: Wojewoda Kujawsko-Pomorski Mikołaj Bogdanowicz, Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotr Całbecki oraz Prezydent Miasta Torunia Michał Zaleski.

Pierwszego dnia Targów odbyła się konferencja towarzysząca Targom pt: Rządowy program „Mieszkanie Plus” i nowe technologie w budownictwie.

NA STOISKACH WYSTAWCÓW  m. in.:

Firma Martech i Alfa-Tech zaprezentowała ekologiczne rozwiązania do domów jednorodzinnych - pompy ciepła,  oczyszczalnie ścieków, rekuperację.

Firma METAL-FACH Technika Grzewcza zaprezentowała ekologiczne i komfortowe w obsłudze kotły centralnego ogrzewania na paliwa stałe. Kotły z certyfikatem 5 KLASY oraz ECO DESIGN, które zaliczają się do gminnych dofinansowań na modernizację kotłowi.

Osoby odwiedzające stoisko Contact Finance, podczas Targów mogły skorzystać z  usług doradztwa kredytowego, oraz uzyskać gwarancję ochrony zadatku na zakup nieruchomości.

Atrakcją stoiska firmy Expobud Sp. z o.o. był ponadczasowy dom jednorodzinny z ciepłych ceramicznych ścian z keramzytu budowany na działce klienta w 2 miesiące.

Willa Developer  Sp. z o. o. S. k., zaprezentowała ciekawe rozkłady mieszkań w ostatnim etapie w dogodniej lokalizacji na Piernikowym Osiedlu.

Urząd Miasta Torunia zaprezentował bogatą ofertę miejskich terenów inwestycyjnych i działek przeznaczonych pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne. Na stoisku można było uzyskać informację o obowiązujących na terenie Torunia zwolnieniach od podatku od nieruchomości dla przedsiębiorców oraz zapoznać się z kierunkami zagospodarowania przestrzennego miasta.

Firma Hydro-Plus zaprezentowała zmiękczacze nowej generacji eVOLUTION marki Ecowater oraz nowe filtry do wody pitnej ALABASTER.

Firma ArtDOM zaprezentowała nowoczesny aktywny rekuperator z wbudowaną pompą ciepła. To innowacyjne urządzenie wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła, zdecydowanie podnosi komfort powietrza i zapotrzebowanie na moc cieplną.

Firma Viba Engineering zaprezentowała Państwu ofertę budowy domów jednorodzinnych w miejscowości Osiek nad Wisłą oraz na działce klienta.

EDF Toruń, producent i dostawca ciepła sieciowego, zaprezentował produkt „Czyste ciepło i energia elektryczna z nowej, kogeneracyjnej elektrociepłowni gazowej”. Odwiedzający Targi mieli okazję obejrzeć makietę nowej elektrociepłowni, dowiedzieć się jakie są korzyści wytwarzania ciepła i energii elektrycznej w kogeneracji oraz jak przyłączyć budynek do sieci ciepłowniczej i ogrzewać go czystym i bezpiecznym ciepłem.

Firma Caldor zaprezentowała urządzenia wykorzystujące najnowsze technologie kondensacyjne oraz pozyskujące energię ze źródeł odnawialnych tj. słońca, powietrza i gruntu. Pomagała w doborze i montażu kotłów kondensacyjnych, pomp ciepła, rekuperacji, paneli fotowoltaicznych oraz solarów próżniowych tak, aby uzyskać optymalne efekty w stosunku do oczekiwań i wymagań.

Firma ETC Systemy Energii Odnawialnej zaprezentowała innowacyjny system hybrydowy do produkcji energii elektrycznej. Rozwiązanie to pozwala wykorzystać siłę wiatru i promieniowanie słoneczne do produkcji energii elektrycznej w celu magazynowania energii i zasilania odbiorników elektrycznych.

PRES - grupa deweloperska premierowo przedstawiła nową ofertę kolejnego etapu  realizacji wyjątkowego osiedla z terenem rekreacyjnym - Sosnowy Las przy ul. Strzałowej 17 w Toruniu.

Firma Group Housing Development zaprezentowała parterowe domy wolnostojące zlokalizowane na dużych działkach w Łubiance pod Toruniem w atrakcyjnej cenie.

Powiat Rzeszowski zaprezentował kompleksowo uzbrojone tereny inwestycyjne zlokalizowane na terenie Parku Naukowo-Technologicznego “Rzeszów-Dworzysko”. Misją Parku jest stworzenie i trwały rozwój liczącego się ośrodka gospodarczego, bazującego na przemyśle i nowoczesnych technologiach, w którym przedsiębiorcy znajdą dogodne warunki dla prowadzenia biznesu.

Osiedle Kasztanowe Sp. z o.o. przedstawiło najnowszą ofertę komfortowych mieszkań w Aleksandrowie Kujawskim w najniższej cenie w regionie.

Biuro Obsługi Inwestorów Miasta Inowrocławia – zaprezentowało ofertę terenów inwestycyjnych na terenie Inowrocławia.

Firma INSTALBUD zaprezentowała swoją najnowszą ofertę mieszkań - Osiedle Arkadia, powstające na Jarze
w Toruniu, w otoczeniu malowniczego lasu w samym centrum zielonych płuc miasta. Na stoisku można było zapoznać się z układami mieszkań oraz uzyskać informacje na temat walorów użytkowych i architektonicznych budynków.

Firma Ekoryniec, jako lider rynku branży energii odnawialnej, zaprezentowała kompleksową obsługę inwestycji
w zakresie instalacji hydraulicznych, grzewczych, wentylacyjnych i solarnych. Program firmy to: stworzenie koncepcji, obliczenia, projekty, obsługa finansowa, profesjonalne wykonanie i opieka serwisowa.

Firma TUDEN zaprezentowała systemy centralnego odkurzania, czyli odkurzacze centralne wraz z elementami instalacji, takimi jak gniazda, szufelki i zestawy do sprzątania. Najnowsze modele, nowoczesne wzornictwo.

Firma ŚWIT zaprezentowała aluminiowe drzwi wejściowe SOLANO firmy Krispol oraz system sterowania domem SOMFY IO.

Firma Renova Developer Sp. z o.o. zaprezentowała nowoczesne osiedle domów  „Osada Amsterdam” w zabudowie szeregowej oraz domy w zabudowie bliźniaczej „Osada w Olszynach”, które łączą tradycyjne budownictwo z nowoczesnością. Odwiedzający stoisko zostali zaproszeni na „Drzwi Otwarte” obu osiedli.

FHU HYDRO-TERM Kitler Krzysztof zaprezentowała  ekologiczne kotły c.o. V klasy na eko-groszek, kotły peletowe i gazowe, pompy ciepła c.w.u. powietrze-woda. Kotły c.o. posiadają certyfikaty niskiej emisji zanieczyszczeń.

Firma MARCO KOMINKI zaprezentowała markę Richard le Droff, należącą do firmy SUPRA S.A., która w 2017 roku lansuje nowy koncepcyjny wkład. Jest to urządzenie z trójstronną wizją ognia „Absolu Tri-Vision”, wkład bezramowy o szerokości 80 cm, zadebiutował w Polsce na Targach w Toruniu.

Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa w Toruniu oferowała mieszkania w  budynkach na Osiedlu „Jar” oraz prezentowała komfortowe budynki mieszkalne zlokalizowane przy ul. Małachowskiego 7-9 i Bluszczowej 36-36a. Wszystkie mieszkania są w pełni wykończone i wyposażone. Ponadto MSM proponowała sprzedaż miejsc postojowych w budynku przy ul. Św. Józefa 72.

Oddział Regionalny Agencji Mienia Wojskowego zaprezentował aktualną ofertę nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż i wynajem w roku 2017.

Firma Marrow zaprezentowała swoje nowe inwestycje mieszkaniowe wielorodzinne realizowane na terenie Torunia.

Firma TOMBUD sp. z o.o. – sp. k. Przedsiębiorstwo Budowlane zaprezentowała realizowane przez siebie 3 inwestycje : MOZAIKA mieszkania na Stawkach – budynek wielorodzinny w Toruniu przy ul. Trzcinowej 20-22,
Osiedle STAWKI CENTRUM tj. kameralny zespół 2 budynków wielorodzinnych w Toruniu przy ul. Łódzkiej 49-53, Osiedle LEŚNA KRAINA tj. kompleks 43 budynków jednorodzinnych w otoczeniu lasów w Obrowie przy ul. Sarniej i Rysiej.

Toruńskie TBS Sp. z o. o. zaprezentowały najnowszą ofertę mieszkań na wynajem, na osiedlu JAR.

Firma Danwood, największy producent domów gotowych w Polsce, zaprezentował swój najnowszy katalog, w którym mieli Państwo do wyboru ponad 100 projektów. Znalazło się w nim 11 nowych projektów domów energooszczędnych stworzonych przez architektów Danwood.

Firma DQM zaprezentowała najnowszą edycję katalogu domów murowanych, w którym znaleźli Państwo 82 projekty zarówno w nowoczesnej, jak i w klasycznej architekturze. Dodatkowo każdy odwiedzający stoisko mógł skorzystać z oferty specjalnej na dom parterowy Focus 90 w wyjątkowo atrakcyjnej cenie 228 900,00 zł brutto.

Firma HEBAN Houses zaprezentowała ofertę budowy nowoczesnych domów energooszczędnych i pasywnych w technologii prefabrykowanej oraz gotowe domy energooszczędne na sprzedaż w Gostkowie.

Firma Phinance S.A. zaoferowała najbardziej kompleksową usługę na rynku związaną z finansowaniem budowy i zakupu nieruchomości. Proces kredytowy zaczyna się na długo przed podpisaniem umowy przedwstępnej, a kończy nie z momentem podpisania umowy kredytowej, a z momentem spłaty kredytu.

Centrala Nieruchomości zaprezentowała mieszkania, domy, kamienice, lokale do kupienia lub wynajmu w Toruniu i okolicach. Firma posiada w bazie wiele okazji inwestycyjnych oraz najnowsze oferty nieruchomości,  doradza i pomaga w decyzjach dot. nieruchomości.

Bank Credit Agricole zaproponował kredyt mieszkaniowy, w którym sam klient obniża raty, a każdy znajdzie najlepszą dla siebie ofertę.

Firma SELLMET & more lokalny lider branży elementów złącznych i techniki zamocowań zapraszał na stanowisko w celu zapoznania się z ofertą elementów typowych oraz robionych na zamówienie.

Firma ALTOM zaprezentowała okna i drzwi z PCV i aluminium w energooszczędnych zestawieniach w wersji premium.

Firma LEM-BUD  przedstawiła  ofertę mieszkań położonych na osiedlu  JAR Sosnowe Zacisze zlokalizowanych w otoczeniu lasów i terenów rekreacyjnych.
 
Bank Spółdzielczy w Toruniu zaprezentował swoją ofertę kredytu mieszkaniowego i obniży prowizję przygotowawczą tego kredytu do 0,5%.

Firma Szyma zaprezentowała nowoczesne pompy ciepła powietrzne oraz gruntowe firmy Viessmann, Dimplex, Panasonic, a także kondensacyjne, energooszczędne kotły Viessmann. Przedstawiła skuteczną wentylację rekuperatorów Vasco,  atrakcyjne kominki z grupy Jotul oraz  rozwiązania systemowe Tece i grzejniki Radson.

Doradca finansowy Open Finance  - na miejscu sprawdzał zdolność kredytową, wyliczał ratę i proponował preferencyjne warunki kredytu hipotecznego lub gotówkowego.

Home Broker
– profesjonalni i doświadczeni doradcy pomagali w całym procesie kupna i sprzedaży nieruchomości.

Firma TEDIMEX zaprezentowała klimatyzację, rekuperację oraz nowe wodne nagrzewnice VTS.

Firma Fasterm zaprezentowała swoją nową inwestycję Osiedle Lawendowe w Toruniu przy ulicy Tarnowskiej.

PHU Pietrzak zaprosili Państwa do pięknie położonej Leśnej Osady, osiedla - gdzie każda chwila na łonie natury staje się wyjątkowa. Nowoczesna architektura pozwoli Państwu na realizację nawet najbardziej intrygujących pomysłów, przy zachowaniu rodzinnej atmosfery i relaksującego klimatu.

Firma XL – Tape  zaprezentowała profesjonalne taśmy i akcesoria malarskie.

Firma Deweloperzy Toruń zaprezentowała możliwość porównania ofert wiodących deweloperów w jednym miejscu oraz skorzystania z fachowego doradztwa w zakresie wyboru nieruchomości.

Firma Auto Styl. Sp. z o.o., autoryzowany salon Forda w Toruniu, zaprezentowała  gamę modeli samochodów dostawczych rodziny Transita - nowoczesnych samochodów użytkowych dopasowanych do potrzeb Państwa firmy. Mogli Państwo zobaczyć zarówno małe, miejskie pojazdy dostawcze - Transit Courier, jak i największego vana w swojej klasie - Ford Transit . Zaprezentowane zostały również pojazdy dla firm do przewozu powyżej 7 osób.

Bank Spółdzielczy w Brodnicy Oddział w Toruniu zaprezentował specjalną ofertę kredytu mieszkaniowego.
Kredyt przyznawany jest bez prowizji, przy uwzględnieniu indywidualnych potrzeb i możliwości każdego kredytobiorcy.

DEFRO Sp. z o.o. Sp. K. zaprezentowała ekologiczne kotły C.O. na paliwa stałe. Kotły posiadające KLASĘ 5 zgodnie z najwyższymi wymaganiami norm, oraz europejskim certyfikatem ECODESIGN.

ARThaus Nieruchomości  profesjonalne biuro pośrednictwa w obrocie nieruchomościami  doradzało w zakresie sprzedaży, kupna, wynajmu: mieszkań, domów, działek i lokali.

Firma PGNiG Obrót Detaliczny sprzedająca prąd i gaz zaprezentowała na targach nową ofertę produktową Pakiet Prąd i Gaz. Mając Pakiet PiG można się cieszyć tańszym prądem i korzystać z gazu ziemnego.

Inside Park grupa zrzeszająca specjalistów zaprezentowała usługi związane z branżami: nieruchomości, finansów oraz aranżacji wnętrz.

INVESDOOR zaprezentowała drzwi zewnętrzne z najnowszego katalogu 2017 z  szerokim wyborem drzwi stalowych, dostosowanych do potrzeb najbardziej wymagających klientów.

Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami dominplus na stoisku targowym zaprezentowało swoje oferty sprzedaży, najmu oraz zamiany nieruchomości, tj. mieszkań, domów, działek, obiektów, lokali użytkowych oraz hali magazynowych.

APRO Investment zaprezentowała 3 inwestycje mieszkaniowe: WOZOWNIA Apartamenty Jakuba, KOŚCIUSZKI 66 (nowa inwestycja na osiedlu Mokre) oraz OSIEDLE ZIELONE 2 etap II (mieszkania dostępne w programie MDM).  Dodatkowo przedstawiona została najnowsza inwestycja biurowa spółki: LUBICKA OFFICE przy ul. Lubickiej 53.

Budlex podczas tegorocznych Targów prezentował aktualną ofertę mieszkań WIŚNIOWEJ REZYDENCJI przy ul. Sadowej, STREFY CZASU przy ul. Szosa Lubicka oraz premierę tj. długo oczekiwany budynek OSIEDLA WINNICA z widokiem na Wisłę.ORGANIZATOR  TARGÓW  „OD DZIAŁKI PO DOM"

Targi Toruńskie Sp. z o.o.
Ul. Szosa Chełmińska 27
87-100 Toruń
Tel. +48 56 658 20 90
fax.+48 56 658 20 99

Komisarz ds. targów: Paweł Starczewski

Centrum Targowe Park
Ul. Szosa Bydgoska 3
87-100 Toruń
Tel. +48 56 612 02 65 
fax. +48 56 612 02 56
Tel. Kom. +48 606 228 235
e-mail: p.starczewski@targitorunskie.pl

Komisarz ds. targów: Barbara Dzioba
Centrum Targowe "Park"
ul. Szosa Bydgoska 3
87-100 Toruń
tel. +48 56 612 02 65, fax: +48 56 612 02 56
tel. kom. +48 606 228 261
e-mail: b.dzioba@targitorunskie.pl

Dyrektor ds. targów

Kierownik CT Park
Piotr Kempiński

Centrum Targowe Park
Ul. Szosa Bydgoska 3
87-100 Toruń
Tel. +48 56 612 02 57
fax. +48 56 612 02 56
Tel. kom.  +48 606 228 265
e-mail: p.kempinski@targitorunskie.pl


Galeria
więcej...


 POWRÓT      DRUKUJ     
 
   
 
Copyright © Targi Toruńskie Sp z.o.o.
ul. Szosa Chełmińska 27. 87-100 Toruń
Wykonanie: Concept