Dodaj do ulubionych Kontakt Mapa strony
 
 
 

SZUKAJ

ZAPOWIEDZI IMPREZ

 
 
Strona główna
Targi Toruńskie
Prezes Zarządu
Biuro Zarządu - sekretariat ul. Szosa Chełmińska 27
Dział Finansowo Księgowy
Centrum Targowe PARK
Oferta
Sale konferencyjne
Kontakt
Targi
Targi TENSTOR ELEKTROTECHNIKA
Targi - Od Działki Po Dom
Targi INVEST-TOR
Targi HANZA GASTRO
Targi Turystyczne WYPOCZYNEK
Wiosenny Kiermasz Ogrodniczy
Jesienny Kiermasz Ogrodniczy
Toruńskie Targi Nieruchomości
Targi Motoryzacyjne MOTO-TOR
Targi Konserwatorskie
Targi Kościoły
MEDINPOL
Dzień Akademii Piękności
Targi Ślubne
Świąteczne Przysmaki Regionów
Inne imprezy
Studniówki
Dzień Dziecka
Jarmarki
Działalność handlowa podczas Bella Skyway Festival
Jarmark Katarzyński
Słupy ogłoszeniowo - reklamowe
Lokalizacja słupów
Cennik słupy
Gabloty ścienne - Dworzec Główny
Formularz zgłoszeniowy - Kontakt
Dział Targowisk i Parkingów
Targowiska
Parkingi
Tereny i obiekty pod wynajem
Centrum Hurtowe ul. Grudziądzka 163a
Kontakt
Nowo budowany parking dwupoziomowy
Podpisanie umowy z wykonawcą
Prezentacja parkingu
Galeria zdjęć
Oferty pracy
Biuletyn Informacji Publicznej
Firmy zrzeszone w PIPT zajmujące się zabudową i projektowaniem stoisk targowych
 
Strona główna > Targi > Toruńskie Targi Nieruchomości > Archiwum Targów > Toruńskie Targi Nieruchomości 2017
Toruńskie Targi Nieruchomości 2017

 
W dniach 23-24 września 2017 roku  w godzinach od 10.00 do 17.00  w Centrum Targowym „PARK” w Toruniu przy ul. Szosa Bydgoska 3 odbyły się TORUŃSKIE TARGI NIERUCHOMOŚCI. Organizatorem imprezy były Targi Toruńskie Sp. z o.o.

Na Targach swój udział zapowiedzieli deweloperzy, biura obrotu nieruchomościami, firmy wyposażenia wnętrz oraz instytucje finansowe.

Targi Nieruchomości, to doskonałe miejsce na poznanie pełnej oferty rynku branżowego z Torunia i okolic oraz możliwość sprawdzenia zdolności kredytowej i uzyskania pomocy prawnej.


NA STOISKACH WYSTAWCÓW  m. in.:

Firma Instalbud zaprezentowała ofertę mieszkań - Osiedle Arkadia, powstające na Jarze w Toruniu, w otoczeniu malowniczego lasu w samym centrum zielonych płuc miasta. Na stoisku można było zapoznać się z układami mieszkań oraz uzyskać informacje na temat walorów użytkowych i architektonicznych budynków.

Urząd Miasta Torunia zaprezentował bogatą ofertę miejskich terenów inwestycyjnych i działek budowlanych, przeznaczonych pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne. Na stoisku można było uzyskać informacje o obowiązujących na terenie Torunia zwolnieniach od podatku od nieruchomości dla przedsiębiorców oraz zapoznać się z kierunkami rozwoju miasta.

Toruńskie TBS Sp. z o. o. zaprezentowały najnowszą ofertę mieszkań na wynajem na osiedlu JAR.

Firma Heban Houses zaprezentowała ofertę budowy nowoczesnych domów energooszczędnych i pasywnych w technologii prefabrykowanej oraz gotowe domy energooszczędne na sprzedaż w Gostkowie.

Firma Group Housing Development zaprezentowała parterowe domy wolnostojące w Łubiance pod Toruniem w atrakcyjnych cenach i na dużych działkach.

Amalfi Invest zaprezentowała Willę Zielona, kameralną inwestycję położoną w Toruniu tuż przy Parku Tysiąclecia wykonaną w wysokim standardzie, wyjątkowej architekturze i naciskowi na detale.

Grupa deweloperska - PRES zaprezentowała Państwu najnowszy etap realizacji osiedla Sosnowy Las przy ulicy Strzałowej 17 na osiedlu Stawki. Podczas Targów Nieruchomości rozpoczął się oficjalny "start" długo wyczekiwanej inwestycji Centropolis przy ul. Bawarczyków.

Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa w Toruniu zaoferowała mieszkania w  budynkach na Osiedlu „Jar”. Wszystkie mieszkania są w pełni wykończone i wyposażone. Ponadto MSM proponowała sprzedaż miejsc postojowych w budynku przy ul. Św. Józefa 72.

Osiedle Kasztanowe Sp. z o.o. zaprezentowało ofertę mieszkaniową w prestiżowym kompleksie trzech nowoczesnych budynków, w których każdy znajdzie mieszkanie dopasowane do swoich potrzeb.

Firma LEM-BUD zaprezentowała kolejny etap znanego już Osiedla JAR Sosnowe Zacisze. Dodatkowo oferta firmy została wzbogacona o kolejne dwie nowe inwestycje zlokalizowane przy ul. Szosa Lubicka 17A oraz przy zbiegu ulic Okólnej i Szuwarów.

Firma Viba Engineering zaprezentowała Państwu ofertę budowy domów jednorodzinnych w miejscowości Osiek nad Wisłą oraz na działce klienta.

Studio projektowe TOfi design zaprezentowało ofertę z zakresu projektowania i dekoracji wnętrz.  Dla uczestników targów Studio zapewniono atrakcyjne rabaty.

Inside Park to grupa zrzeszająca specjalistów zajmujących się nieruchomościami, finansami oraz aranżacją wnętrz. Ich motto brzmi „Obsłużymy klienta od A do Z”.

Firma Phinance S.A. oferowała najbardziej kompleksową usługę na rynku związaną z finansowaniem budowy i zakupu nieruchomości. Proces kredytowy zaczyna się na długo przed podpisaniem umowy przedwstępnej, a kończy nie z momentem podpisania umowy kredytowej, a z momentem spłaty kredytu.

Firma Renova Developer Sp. z o.o. zaprezentowała nowoczesne osiedle domów  „Osada Amsterdam” w zabudowie szeregowej oraz domy w zabudowie bliźniaczej „Osada w Olszynach”. Na targach jak i podczas organizowanych Drzwi Otwartych było można zobaczyć jak rozwiązania Firmy Renova Developer łączą tradycyjne budownictwo z nowoczesnością.

Firma Expobud zaprezentowała ofertę budowy domu jednorodzinnego na działce klienta w 2 miesiące, wykonanego w technologii ciepłych ceramicznych ścian z keramzytu za 249 tys. zł.

Firma Fasterm zaprezentowała Osiedle Lawendowe w Toruniu przy ulicy Tarnowskiej wraz ze specjalną ofertą dla nowych klientów.

Firma Apro Investment zaprezentowała ofertę mieszkań w apartamentowcu WOZOWNIA Apartamenty Jakuba, na Osiedlu Zielonym 2 Etap II, w budynku Kościuszki 66 oraz domy jednorodzinne nad jeziorem Nagus.

Firma Szkoło i Alu zaprezentowała modne i  praktyczne rozwiązania meblowe. W prezentowanym module przedstawi kilka pomysłów na wygodne rozwiązania kuchni, łazienek, szaf i salonów.

Home Broker zaprezentowała Państwu prawie 35 000 ofert mieszkań, domów i lokalów użytkowych z rynku pierwotnego i wtórnego, w tym ofertę czołowych deweloperów z Torunia i okolic.

Open Finance zaprezentowała Państwu ofertę 20 banków w zakresie kredytów hipotecznych, gotówkowych i firmowych. Eksperci Open Finance pomagali w formalnościach kredytowych, porównają oferty banków, bezpłatnie w 5 minut badali zdolność kredytową odwiedzających.
ORGANIZATOR TARGÓW NIERUCHOMOŚCI

Targi Toruńskie Sp. z o.o.
Ul. Szosa Chełmińska 27
87-100 Toruń
Tel. +48 56 658 20 90     fax.+48 56 658 20 99

Komisarz ds. Targów: Paweł Starczewski
Centrum Targowe Park
Ul. Szosa Bydgoska 3
87-100 Toruń
Tel. +48 56 612 02 65    fax. +48 56 612 02 56
Tel. Kom. +48 606 228 235
e-mail: p.starczewski@targitorunskie.pl

Dyrektor ds. targów
Kierownik CT Park
Piotr Kempiński

Centrum Targowe Park
Ul. Szosa Bydgoska 3
87-100 Toruń
Tel. +48 56 612 02 57  fax. +48 56 612 02 56
Tel. kom.  +48 606 228 265
e-mail: p.kempinski@targitorunskie.pl


Galeria
więcej...


 POWRÓT      DRUKUJ     
 
   
 
Copyright © Targi Toruńskie Sp z.o.o.
ul. Szosa Chełmińska 27. 87-100 Toruń
Wykonanie: Concept